Skip to Content

Кубок світу з біатлону: Україна стала четвертою в естафеті Хохфільцена

Be First!
by 14 Грудня, 2019 Спорт

На другому етапі Кубка світу з біатлону в австрійському Хохфільцені пройшла жіноча естафета, на якій українська команда посіла четверте місце.

За Україну бігли Віта Семеренко — Валентина Семеренко — Юлія Джима — Олена Підгрушна

Віта Семеренко використала 2 додаткові патрони, фінішувавши 9-ю з відставанням в 19,3 секунди від лідера. Спортсменка виграла фінішне коло за швидкістю (5.30,3).

Валентина Семеренко використала 4 додаткові патрони, передавши естафету 10-й з відставанням в 56 секунд.

Юлія Джима використала 1 додатковий патрон, фінішувавши 9-ю з відставанням в 1 хвилину і 6 секунд.

Олена Підгрушна використала 1 перезарядку і перетнула фінішну лінію 4-ю.

За результатом гонки Україна посіла четверте місце. На першому місці – Норвегія, на другому — Росія, на третьому — Швейцарія.