Skip to Content

Бізнес може імпортувати електроенергію – Урядовий Кур’єр

Be First!

Уряд забезпечив промисловим споживачам можливість імпортувати електроенергію, що дасть їм змогу стабільно працювати в разі виникнення дефіциту генеруючих потужностей в енергосистемі. Про це зазначила перший віцепрем’єр-міністр — міністр економіки Юлія Свириденко.

«Цієї зими залишається ризик продовження енергетичного терору з боку росії. Щоб допомогти вітчизняному бізнесу стабільно працювати в разі виникнення дефіциту електроенергії, уряд забезпечив можливість імпортувати її із сусідніх країн — Словаччини, Угорщини, Румунії, Польщі», — зазначила вона. 

До підприємств, які імпортуватимуть електроенергію, не застосовуватимуть обмеження енергопостачання в разі їх запровадження для подолання дефіциту електроенергії. До таких споживачів можливе лише застосування спеціальних графіків аварійних відключень, що можуть ввести для запобігання системній аварії в Об’єднаній енергетичній системі. Необхідний обсяг імпорту для уникнення відключень має становити 50% фактичного споживання у жовтні — квітні та 30% — у травні — вересні, повідомляє Мінекономіки.

About Author

Previous
Next

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*