Skip to Content

Чистки в прокуратурі продовжуються

Comments
by 17 Грудня, 2019 Корупція

Два прокурори прокуратури, про яких ми писали раніше, сьогодні не пройшли атестацію, а значить вони автоматично звільнені.

Перший з них – Ігор Суховетрук, начальник управління представництва інтересів держави в суді.

Цікавим, є те, що за часів Революції гідності він був депутат знаменитого Олега Валендюка, якого Пшонка нагородив за особливі зусилля по боротьбі з Майданом.

Під час Революції гідності Пшонка створів спеціальну групу прокурорів, які координують придушення Майдану у всіх регіонах. Зокрема, прокурори закрили рот місцевим радам, які виступали на підтримку Майдану, та масову подачу судових позовів. За нашою інформацією, Суховетрук і його підлеглі були включені в цю групу, у крайньому випадку, він знає все про неї.

Також Суховетрук дуже сумнівно отримав земельну ділянку в с. Гатне під Києвом, яку, згідно з Земельним кодексом, не можна передати у приватну власність. Згідно з Генеральним планом села Гатне, вказана земельна ділянка, призначалася для створення зеленої зони рекреації і мала бути в загальному користуванні мешканців села. Детальніше тут.

Має Суховетрук і подарунок від його 88-річного батька у вигляді 570 000 грн. І задекларовані 150 000 дол. готівкою. Дружина, тепер вже екс-прокурора, відмовилася надавати інформацію про свої фінансові витрати.

Другий прокурор – Андрій Шевченко, працював старшими слідчими Головної військової прокуратури.

У листопаді 2016 року автомайданівець Микола Сидоркін сфотографував голову Голосіївського суду Олену Первушину на незаявленій в декларації машині. Після того, як був знятий її будинок,  нам відразу почали приходити сигнали з посиланням на Матіоса, в сигналах нам повідомляли, що Первушину не варто чіпати. Звісно, ми не прислухалися.

А через тиждень до Сидоркіна приїхала військова прокуратура. Підставою була заява Первушиної.

Детальніше ця історія описана тут.

Це було очевидне переслідування і залякування як наслідок нашої діяльності. Тому ми змусили прокуратуру реєструвати кримінальну справу за цим фактом.

Цю справу “розслідування” вів слідчий Шевченко. Точніше сказати, не розслідування, а безглуздий фейк. Через місяць слідчий закрив справу без будь яких підстав.

У січні цього року Печерський суд скасував указ про закриття справи,  а Шевченко був вимушений знову продовжити “розслідування” справи. Слід відмітити, що жертва так і не була допитана весь цей час, тобто, слідчий продовжував прикривати своїх колег.

Саме “чистка” прокуратури від таких працівників і зможе підняти довіру суспільства до неї з самого низу, де вона зараз і знаходиться.. Сподіваємося, що такі випадки будуть відбуватися все частіше і частіше.

Previous
Next

One commentcomments6

  1. А всеодно вірю в те, що мі вичистимо цей бруд! Все буде Україна!

  2. Давно уже этих прокуроров нужно было пересажать! ННо я смотрю, что ничего не меняется, как были одни и те же рожи так они и сидят, не нажрутся никак.

  3. Це така гідра, що її мало чим побореш! Тільки коли у людей свідомість та мізки стануть на місце, тоді можна на щось сподіватись. До цього ж часу надії ніякої.

  4. Сделайте пацанам нормальную зарплату и коррупцию уберите начиная с ВУЗов, тогда может и спецы останутся и продажников меньше останется. А ведь ни для кого не секрет что и поступают за бабки и должности потом покупают, так что вы хотите?

  5. Забейте…нет света в конце тонеля! Это я вам точно говорю)

  6. Смешные вы все..
    система гниет с головы! Пока голова гнилая, чего вы хотите на местах? Они тупо подчиняются системе, потому что тоже хотят кушать!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*