Skip to Content

Генасамблея ООН вкотре вимагає припинити агресію – Урядовий Кур’єр

Be First!

Генеральна Асамблея ООН ухвалила резолюцію «Ситуація з правами людини в тимчасово окупованих АР Крим та м. Севастополь, Україна», сьомий рік поспіль більшістю голосів підтримавши наш суверенітет і територіальну цілісність.

Цьогорічний документ містить нові положення, які відповідають поточній ситуації, зокрема щодо розширення застосування резолюції на всі тимчасово окуповані території. У цьому зв’язку Генасамблея вимагає від російської федерації негайно припинити агресію проти України та вивести всі свої збройні сили з території України в межах її міжнародно визнаних кордонів.

Вона закликає рф припинити депортацію українських дітей на свою територію та скасувати рішення про спрощення процедури отримання громадянства російської федерації для них, а також вжити всіх необхідних заходів для їхнього безпечного повернення в Україну та возз’єднання з рідними.

У коментарі вітчизняне МЗС схвалило рішення Генасамблеї внести до порядку денного пункт «Ситуація на тимчасово окупованих територіях України» до повного відновлення територіальної цілісності нашої країни.

About Author

Previous
Next

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*