Skip to Content

Головнокомандувач ЗСУ генерал-полковник Руслан Хомчак зустрівся із делегацією Литовської Республіки

Be First!
by 13 Жовтня, 2020 Події

12 жовтня Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Руслан Хомчак, у Києві, зустрівся з делегацією Литовської Республіки на чолі із Надзвичайним і Повноважним Послом Литовської Республіки в Україні паном Вальдемарасом Сарапінасом. Метою зустрічі було знайомство з новопризначеним Надзвичайним і Повноважним Послом Литовської Республіки в Україні та представлення Аташе з питань оборони при Посольстві Литовської Республіки в Україні полковника Дарюса Адомайтіса.

Також, під час зустрічі, сторони обговорили стан розвитку співробітництва між збройними силами України та Литовської Республіки та поглиблення діалогу на стратегічному рівні щодо подальшого обміну досвідом реформування системи управління ЗС України та питання підготовки ЗС України відповідно до стандартів НАТО.

Генерал-полковник Руслан Хомчак висловив вдячність Збройним Силам Литви за багаторічну підтримку Збройних Сил України у протидії агресії з боку Російської Федерації. Зокрема, особливо, за консультативну-дорадчу допомогу і внесок інструкторів ЗС Литви в рамках «Об’єднаної багатонаціональної групи з підготовки – Україна» та матеріально-технічну допомогу для посилення спроможностей ЗС України.

Управління зв’язків із громадськістю Збройних Сил України


About Author

Previous
Next

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*