Skip to Content

Ірина Верещук: «Держава має напрацювати механізм повернення захисників України до мирного життя» – Урядовий Кур’єр

Be First!

Під головуванням Віце-прем’єр-міністра – Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірини Верещук відбулася міжвідомча нарада щодо формування та реалізації державної політики у сфері соціального захисту ветеранів. Про це повідомляє Урядовий портал.

До обговорення долучилися Міністр у справах ветеранів Юлія Лапутіна, Міністр соціальної політики Оксана Жолнович, представники Міністерства оборони, а також Офісу Президента.

Учасники наради погодилися, що питання повернення ветеранів до мирного життя має розглядатися комплексно. Так, відомства представили власні програми підтримки захисників України. Вони стосуються, зокрема, соціальної адаптації, психологічної реабілітації, працевлаштування, стимулювання розвитку підприємництва серед ветеранів.

Реалізація кожної з цих програм потребує постійної міжвідомчої взаємодії, тож сьогоднішня нарада має стати своєрідним майданчиком для подальших напрацювань.

«Громадяни, які захищають Батьківщину, мають бути впевнені у підтримці держави. Особливо ті захисники та захисниці, які отримали поранення внаслідок бойових дій. Вони не мусять доводити свій статус, проходячи численні бюрократичні процедури. В цьому питанні потрібно запроваджувати цифрові інструменти, рішення мають прийматися автоматично, з мінімальним впливом людського фактору. Ці люди захищають нас на фронті, тож ми як держава маємо гарантувати їм соціальний захист у мирному житті», – наголосила Ірина Верещук.

Previous
Next

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*