Skip to Content

Командувач Об’єднаних сил ЗСУ зустрівся з представниками Київської асоціації військових аташе

Be First!
by 16 Вересня, 2021 Події

У Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України відбулася зустріч командувача Об’єднаних сил ЗС України генерал-лейтенанта Сергія Наєва з представниками Київської асоціації військових аташе.

Під час зустрічі генерал-лейтенант Сергій Наєв поінформував представників воєнно-дипломатичного корпусу, що акредитовані в Україні, про стан набуття спроможностей Командуванням, а також про його основні завдання, напрями діяльності та здобутки.

Варто зазначити, що основну увагу міжнародної спільноти було зосереджено на обговоренні питань перспектив розвитку Командування. Зокрема, запровадження нових принципів і стандартів, які застосовуються у Збройних Силах провідних країн світу, впливу їхньої реалізації на стримування військової агресії.

— Ми надзвичайно зацікавлені в міжнародному військовому співробітництві, оскільки це позитивно впливає на впровадження новітніх підходів у систему підготовки та навчання військовослужбовців за різними напрямами службово-бойової діяльності. Це, у свою чергу, покращує виконання особовим складом покладених завдань, — зазначив командувач.

Наприкінці заходу генерал-лейтенант Сергій Наєв висловив подяку представникам Київської асоціації військових аташе за ефективну взаємодію та постійну підтримку Збройних Сил України.

Відділ зв’язків з громадськістю Командування Об’єднаних сил ЗС України


About Author

Previous
Next

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*