Skip to Content

Командування Медичних сил про епідемічну ситуацію у Збройних Силах України станом на 15 жовтня

Командування Медичних сил про епідемічну ситуацію у Збройних Силах України станом на 15 жовтня

Be First!
by 15 Жовтня, 2020 Події

Станом на 10.00 15 жовтня в Збройних Силах України на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, хворіє – 911 осіб.

Всього за час пандемії одужало – 3074 особи, летальних випадків – 11.

На ізоляції (в тому числі, самоізоляція) перебуває 564 особи. Кількість військовослужбовців, у яких закінчується ізоляція у найближчих три доби – 92 особи.

За минулу добу зареєстровано 70 нових випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19.

З них у закладах охорони здоров’я перебуває 9 осіб (Військово-медичний клінічний центр Північного регіону – 3 військовослужбовця, Військово-медичний клінічний центр Західного регіону – 3 військовослужбовця, Миколаївський військовий госпіталь – 1 військовослужбовець, Новоград-Волинська міська лікарня – 1 працівник ЗС України, Інфекційна клінічна лікарня міста Одеси – 1 працівник ЗС України). Стан здоров’я пацієнтів задовільний, отримують необхідне лікування.

На лікуванні вдома під наглядом медичної служби перебуває 61 особа (Київська область – 21 військовослужбовець та 4 працівника ЗС України, Львівська область – 20 військовослужбовців та 2 працівника ЗС України, Житомирська область – 4 військовослужбовця, Миколаївська область – 3 військовослужбовця, Вінницька та Чернігівська області – по 2 військовослужбовця, Тернопільська область – 1 військовослужбовець та 1 працівник ЗС України, Хмельницька область – 1 військовослужбовець). Стан здоров’я пацієнтів задовільний, спостерігається легкий перебіг захворювання.

Аналіз захворювань серед військовослужбовців та цивільного населення свідчить про те, що найчастіше інфекція поширюється під час епізодичних зустрічей з найближчими людьми (друзями та рідними), що не входять до кола осіб, з якими ви спілкуєтеся щодня або мешкаєте разом. Не наражайте себе та свою родину на небезпеку зайвими контактами.

Командування Медичних сил Збройних Сил України закликає дотримуватися правил карантину та особистої гігієни.


About Author

Previous
Next

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*