Skip to Content

Мала приватизація продовжується: до бюджету вже перераховано 1 мільярд гривень – Урядовий Кур’єр

Be First!

З 19 серпня, коли було відновлено процес малої приватизації, Фонд держмайна провів понад 120 аукціонів на Прозорро.Продажі. Загальна сума переможних торгів — 1,8 млрд грн. З них 1 мільярд вже надійшов в український бюджет. Про це повідомляє Урядовий портал.

«Мала приватизація – це стратегічний крок Уряду до зменшення частки держави в економіці. Перехід збиткових державних підприємств у приватні руки – це не тільки кошти для поповнення бюджету, а також додатковий стимул для розвитку економіки. Нові ефективні  власники модернізують виробництво та створять нові робочі місця. А це, в свою чергу, має забезпечити зростання ВВП та надходження до бюджетів усіх рівнів», – зазначила Перший віце-прем’єр-міністр — Міністр економіки України Юлія Свириденко.

За словами Голови Фонду держмайна Рустема Умєрова, український бізнес демонструє високу адаптивність до нинішніх складних мов і готовий брати участь у приватизації навіть під час ракетних обстрілів з боку рф.

 До кінця року Фонд планує провести ще близько 80 аукціонів, а у 2023 році — відновити Велику приватизацію.

«За підсумками проведених аукціонів бачимо, що бізнес адаптується до роботи в умовах відключень електроенергії та можливих блекаутів. Конкуренція  на аукціонах з приватизації державного майна залишається на високому рівні — 4-5 учасників в середньому змагаються на торгах», — зазначив директор ДП «Прозорро.Продажі» Олексій Соболев.

Онлайн-аукціони і система працюватимуть, щоб підтримувати економіку, незалежно від відключень електроенергії чи блекауту по всій Україні. Для учасників аукціонів їхніми пунктами незламності в системі є понад 40 майданчиків, які готові консультувати з будь-яких питань.

About Author

Previous
Next

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*