Skip to Content

Міністр оборони Олексій Резніков та Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний визначили першочергові напрямки для усунення корупції

Міністр оборони Олексій Резніков та Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний визначили першочергові напрямки для усунення корупції

Be First!
by 15 Листопада, 2021 Події

Йдеться про можливі факти вчинення корупційних дій з боку посадових осіб ЗСУ та Міноборони в частині закупівель, комплектування і соціальної підтримки, забезпечення житлом, харчуванням тощо.

«Толерантність до корупції – виключно нульова, і цю ж політику ми разом впроваджуємо з Головнокомандувачем Збройних Сил України Валерієм Залужним. Вже визначені першочергові пріоритетні напрямки. І мова йде не тільки про людський фактор, де у разі виявлення порушень будуть вжиті рішучі заходи. Мова також  про окремі процедури, які мають бути удосконалені. Восьмий рік ми живемо у стані війни з Росією, і спроможна армія – запорука нашої перемоги. Будь-яка інша позиція це, як мінімум, дії, які можна оцінити як загрозу національній безпеці України!», – наголосив Олексій Резніков.

Міністр оборони додав, що задля визначення інших потенційно небезпечних корупційних сфер та напрацювання рекомендацій щодо унеможливлення корупційних дій, до консультацій буде залучене широке експертне коло, в тому числі – міжнародні партнери.

«Це неприйнятно для воюючої держави, для держави, яка восьмий рік поспіль у 21-му сторіччі боронить свою незалежність та стримує збройну агресію Росії на східному кордоні Європи, лишатися однією із країн, яка має високі корупційні ризики у секторі оборони за всіма показниками: від політичного й фінансового до кадрового та закупівельного», – зазначив Олексій Резніков.

Позицію Міністра підтримав Головнокомандувач ЗС України Валерій Залужний.

«Я категорично не сприймаю корупцію і не потерплю її жодних проявів у Збройних Силах України. Нульова толерантність до корупції – це непохитна вимога до всіх посадовців, в першу чергу – до посадових осіб ЗСУ та Міноборони», – підкреслив Головнокомандувач ЗСУ.

Наголошуємо! Міністерство оборони України та Збройні Сили України закликають повідомляти про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень та готові всіляко сприяти правоохоронним органам у розслідування таких фактів.

Якщо вам відомі факти корупційних дій, вчинених посадовими особами ЗСУ, просимо звертатися за телефоном 044 271 39 86 або на електронну пошту uzvk_mou@post.mil.gov.ua.

Якщо вам відомі факти корупційних дій, вчинених посадовими особами Міноборони, просимо звертатися за контактами у посиланні.


About Author

Previous
Next

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*