Skip to Content

На Донеччині заступник Міністра оборони вручив представникам Латвії, волонтерам і головам обладміністрацій та військово-цивільних адміністрацій відомчі нагороди

Be First!
by 20 Січня, 2021 Події

В рамках робочої поїздки до району проведення операції Об’єднаних сил  заступник Міністра оборони України Ігор Старобінський зустрівся з тимчасово виконуючим обов’язки Командувача Об’єднаних сил генерал-майором Віктором Ганущаком та делегацією Латвійської Республіки на чолі з Надзвичайним та Поважним послом Юрісом Пойкансом.

Під час зустрічі заступник глави Міноборони вручив представникам Латвійської делегації відзнаки «За сприяння Збройним Силам України».

– Ми поважаємо вашу позицію та підтримку. Ваш волонтерський внесок став одним з найважливіших у перші дні війни. Дякуємо, що і надалі продовжуєте допомагати з процесом інтеграції Збройних Сил України у структури НАТО, – сказав Ігор Старобінський.

У свою чергу Надзвичайний та Поважний посол Юріс Пойканс зазначив, що Латвія завжди готова підставити своє дружнє плече та продовжить допомагати як місцевим громадам, так і українським військовим.

Також разом із заступником Командувача Об’єднаних сил генерал-майором Едуардом Москальовим, головами обласних адміністрацій та керівниками військово-цивільних адміністрацій Ігор Старобінський провів зустріч з волонтерами та вручив їм відзнаки.

У рамках візиту заступник Міністра оборони відвідав військовий мобільний шпиталь у Сєвєродонецьку, де передав начальнику госпіталю апарат штучного дихання від Міністерства оборони України, який значно посилить спроможності лікувального закладу.

– Хочеться подякувати нашим лікарям, які в складних умовах забезпечують гідний рівень у боротьбі за покращення здоров’я наших захисників. Сподіваємось, що цей мобільний апарат ШВЛ допоможе врятувати ще не одне життя, – наголосив Ігор Старобінський.


About Author

Previous
Next

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*