Skip to Content

На Миколаївщині триває бойове злагодження підрозділів окремої мотопіхотної бригади

Be First!
by 3 Квітня, 2021 Події

Як повідомляє інформаційне агентство “АрміяІнформ”, заняття відбуваються на базі Міжвидового центру підготовки військових частин та підрозділів Сухопутних військ ЗС України. До речі, військовослужбовці бригади на час підготовки розмістились у сучасному табірному містечку, перша черга якого лише нещодавно була введена в експлуатацію.

Під час злагодження піхотинці відпрацьовують широке коло питань. Водночас широко застосовуються сучасні технології та набутий у боях з російсько-окупаційними військами практичний досвід.

Так, упродовж тактичної підготовки військовослужбовці виконують навчально-бойові завдання з використанням сучасних систем імітації бою,  зокрема й «Лазертаг».

На іншій ділянці піхотинці тренуються в подоланні психологічної смуги перешкод. Проходження кількох сотень метрів різноманітних завалів, зруйнованих споруд, підземних комунікацій та інших загороджень на фоні імітації умов справжнього бою вимагають від воїнів проявити свої найкращі психологічні, вольові та фізичні якості.

Свої завдання й у бронетанкової складової бригади. Екіпажі бойових машин практично щодня здійснюють марші, розгортання в бойові порядки, дії в обороні й наступі, вогневу підтримку піхоти, вправляються у ефективному веденні вогню з усіх видів озброєння.

Завершальним етапом підготовки бригади стане проведення батальйонних тактичних навчань, зокрема й в урбанізованій місцевості,  з бойовою стрільбою механізованих, танкових, артилерійських підрозділів, використанням БПЛА, засобів розвідки та РЕБ.


About Author

Previous
Next

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*