Skip to Content

Нагороди кращим військовослужбовцям, відзнаки цивільним журналістам та подяка волонтерам – робоча поїздка заступника Міністра оборони на Донеччину

Be First!
by 24 Лютого, 2021 Події

Під час робочої поїздки в район проведення операції Об’єднаних Сил, заступник Міністра оборони України Ігор Старобінський відвідав район відповідальності окремої механізованої бригади імені князя Володимира Мономаха, яка виконує бойові завдання в районі ООС.

За високий професіоналізм, сумлінне виконання службових та бойових завдань в районі проведення ООС заступник Міністра нагородив кращих військовослужбовців бригади відомчими відзнаками та цінними подарунками.

– Бажаю успіхів в удосконаленні бойової та професійної майстерності, щастя, добра та злагоди Вам і вашим родинам. Щиро вдячний кожному з Вас за відданість справі, зразкову службу та сумлінність, – з вітальним словом до особового складу бригади звернувся Ігор Старобінський.

В ході робочої поїздки Ігор Старобінський також зустрівся із цивільними журналістами Донеччини та вручив їм відзнаки Міністерства оборони України «За сприяння Збройним Силам України».

– Ви постійно висвітлюєте події на фронті, пишете про нелегку, але важливу службу українських військових, – подякував заступник Міністра оборони.

Перебуваючи в Краматорську, заступник очільника оборонного відомства зустрівся і з волонтерами, які допомагають бійцям на фронті ще з 2014 року. За сім років війни волонтери сплели кілометри маскувальних сіток, зібрали та відправили на передову тонни допомоги – від  продуктів харчування, до оберегів та рушників.

Заступник Міністра також посприяв передачі сім’ям загиблих військовослужбовців гуманітарної допомоги.


About Author

Previous
Next

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*