Skip to Content

Окупаційні війська із забороненого озброєння пошкодили об’єкт критичної інфраструктури у Світличному – Українська сторона СЦКК

Окупаційні війська із забороненого озброєння пошкодили об’єкт критичної інфраструктури у Світличному – Українська сторона СЦКК

Be First!
by 9 Листопада, 2021 Події

Українська сторона СЦКК повідомляє, що 7 листопада у період з 15.00 до 15.30 збройні формування РФ обстріляли населений пункт НИЖНЄ 1 (СВІТЛИЧНЕ) із застосуванням артилерії калібру 122 мм, забороненої Мінськими угодами.

У результаті обстрілу зазнали значних пошкоджень будівлі та техніка водоканалу, зруйновано приміщення та знищене устаткування хіміко-бактеріологічної лабораторії.

Зафіксовано 6 влучань снарядів калібру 122 мм.   

З метою запобігання ескалації напруженості на лінії зіткнення, українська сторона СЦКК закликає СММ ОБСЄ якнайшвидше відреагувати на порушення режиму припинення вогню, оцінити такі порушення та провести моніторингові заходи в цьому районі.

Українська делегація відмічає, що окупаційні війська пошкодили об’єкт критичної інфраструктури, який забезпечує водопостачання для мирних мешканців по обидві боки лінії розмежування.

Українська делегація для участі у Тристоронній контактній групі


About Author

Previous
Next

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*