Skip to Content

Олександр Кубраков: «Разом з бізнесом обʼєднуємо зусилля для відновлення України» – Урядовий Кур’єр

Be First!
by 22 Вересня, 2023 Закони

Понад 100 українських та міжнародних компаній та організацій долучились до першої зустрічі Business Advisory Group. Ця платформа створена за ініціативи Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України й об’єднує представників різних видів бізнесу, зацікавлених у системній роботі в Україні. Більшість учасників зустрічі також є членами ініціативи Ukraine Business Compact, в рамках якої близько 600 компаній підписали Меморандум, заявивши про намір сприяти відновленню України. Про це повідомляє Урядовий портал.

Віце-прем’єр-міністр з відновлення України — Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександр Кубраков наголосив на важливості системної співпраці між державою та бізнесом також у контексті відновлення пошкоджених підприємств.

«Відновлення бізнесу, навіть в умовах повномасштабної війни є ключовим елементом для перезапуску економіки регіонів, а відповідно – створення робочих місць, залучення іноземних інвестицій та післявоєнної відбудови країни в цілому. Команда Міністерства розробила Концепцію відновлення бізнесу, яка складається з чітких, системних кроків для підтримки підприємців. Крім того, питання залучення іноземних інвестицій, особливо на рівні регіонів та територіальних громад, залишається важливим для покращення інвестиційного середовища та нових можливостей для розвитку», – заявив Олександр Кубраков.

Окрім цього, на зустрічі було зазначено найбільш значущі, дефіцитні та інвестиційно привабливі напрями діяльності бізнесу на етапі відбудови, з-поміж яких виробництво окремих видів будівельних матеріалів, інвестиції у відновлювальну енергетику, будівництво заводів з переробки та утилізації будівельного сміття.

Під час заходу учасники Business Advisory Group домовилися про створення секторальних груп з-поміж представників Міністерства та підприємств щодо формування механізму ефективної та прозорої участі бізнесу у відбудові.

About Author

Previous
Next

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*