Skip to Content

Підтримка українського бізнесу та залучення інвестицій ЄС: Мінцифри та DIGITALEUROPE підписали меморандум – Урядовий Кур’єр

Be First!
by 24 Вересня, 2023 Закони

Міністерство цифрової трансформації та європейська торгова асоціація DIGITALEUROPE підписали меморандум. Розширюємо співпрацю та продовжуємо проект Laptops for Ukraine. Про це повідомляє Урядовий портал.

DIGITALEUROPE — це одна з найбільших асоціацій, яка представляє в Європі інтереси понад 45 тисяч компаній технологічної індустрії. Тепер вона допомагатиме й українським компаніям брати участь у проектах ЄС з питань цифровізації та кіберзахисту. Ідеться про залучення інвестицій ЄС для розбудови цифрової інфраструктури України та розвитку українського малого й середнього бізнесу, зокрема у сфері АІ.

«Співпраця з DIGITALEUROPE — це можливість для українських підприємців ще більше інтегруватися до ринку ЄС. Ми вже маємо досвід співпраці з міжнародною асоціацією DIGITALEUROPE у межах проекту Laptops for Ukraine. Відтепер партнерство виходить на новий рівень. Вдячний за готовність підтримувати рушійну силу української економіки — мале й середнє підприємництво», — зазначив Віце-прем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки і технологій — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Мінцифри співпрацює з DIGITALEUROPE з грудня минулого року. Партнерство розпочалося з проекту Laptops for Ukraine. Його мета — зібрати 50 тисяч одиниць техніки для українських регіонів, які постраждали від війни.

У межах проекту DIGITALEUROPE створили мережу хабів для збору техніки в 15 країнах Європи. Уже вдалося зібрати близько 25 тисяч одиниць техніки, перша тисяча девайсів прибула в Україну на початку вересня. Крім того, завдяки DIGITALEUROPE ведемо переговори з Amazon про передання великої партії планшетів та електронних книг, які підуть на потреби освітньої системи.

«Цифрова стійкість України є прикладом, що надихає. Використовуючи хмарні рішення, український Уряд захистив критично важливі для громадян послуги та дані, забезпечивши безперебійний зв’язок для безпеки громадян. Я зустрічаюся з членами українського Уряду та представниками української цифрової індустрії, щоб посилити нашу співпрацю в найближчі тижні та місяці й чітко підтвердити нашу постійну та непохитну підтримку», — зазначила Генеральна директорка DIGITALEUROPE Сесілія Бонефельд-Даль.

About Author

Previous
Next

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*