Skip to Content

Полтавщина провела в останню путь воїна-десантника Олександра Глушка

Be First!
by 14 Лютого, 2021 Події

Військовослужбовець  загинув 11 лютого на бойовій позиції в районі Зайцевого на Донеччині, зазнавши смертельного поранення від кулі ворожого снайпера, що влучила йому в спину.

Відспівування і траурна панахида відбулись у полтавському Свято-Успенському соборі. Архієпископ Полтавський і Кременчуцький Федір молитовним словом вшанував самовідданість та жертовність полеглого українського захисника.

Церемонія прощання із загиблим воїном продовжилася на головній площі Полтави. Тисячі містян, що прийшли попрощатися зі славетним воїном-десантником, віддали йому шану, утворивши живий коридор, стоячи на колінах, тримаючи в руках квіти, лампади і синьо-жовті прапори.

На мітингу-реквіємі слова скорботи, співчуття пролунали від представників органів державної влади, громадських організацій, волонтерів та  бойових побратимів.

— Ця смерть сколихнула всю країну. Олександр виконав свій обов’язок до кінця, він загинув, захищаючи кожного з нас. На жаль, війна забирає найкращих. Високу ціну ми платимо, щоб настав мир на нашій землі. Ми повинні пам’ятати і чітко усвідомлювати, що хлопці й дівчата на сході України захищають кожного з нас, —  сказав перший заступник голови обласної ради Полтавської області Олександр Лемешко.

Далі останній земний шлях воїна продовжився до його рідної домівки —  полтавського селища Рунівщина, де на нього чекали  його родина та односельці.

Схиливши коліно перед похоронним кортежем із тілом загиблого воїна, колишні однокласники, друзі, родичі, сусіди, створили герою коридор пам’яті.

—  Відданий, щирий, надійний, справжній Воїн —  так одностайно про Олександра Глушка згадують його близькі, рідні та бойові побратими.

Вічний спокій український солдат знайшов поруч із могилою свого батька.

На честь Героя пролунав салют, а родині воїна передано Державний Прапор України і маруновий берет десантника.

В Олександра залишилися мати, дружина та двоє дітей.

Інформагентство АрміяInform


Previous
Next

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*