«Поспішайте робити добро» – Урядовий Кур’єр
За такими принципами жив Йосип Рачок —друг нашої редакції, чудова і світла Людина, почесний громадянин міста Хуста, почесний пасічник України, щедрий благодійник, меценат-доброчинець, знаний не тільки на Закарпатті,а і далеко за межами нашої країни як засновник фонду і міжнародної премії «Карпатські бджоли» його імені. «Урядовий кур’єр» свого часу допоміг Рачкові подолати чимало бюрократичний перепон на шляху його благодійних задумів. У музеї Йосипа Рачка у місті Хуст зберігаються як дорога реліквіяномери нашої газети з матеріалами на підтримку його добрих справ. Днями Йосип Йосипович відійшов в інші світи 93-річним.
Саме за поради цього визнаногометра українського бджолярства«Урядовий кур’єр» ще 15 років тому започаткував і тривалий час вів на своїх сторінках тему «Бізнес і милосердя». У матеріалі з такою рубрикою та назвою, яку винесено в заголовок,у номері за 11 жовтня 2006 року ми привели слова тоді ще 70-річного пасічника: «Мета і діяння людини мають бути світлими і життєствердними. Таке кредо моє і моєї родини».
Сьогодні, на дев’ятому місяці війни із країною-терористом, благодійний заклик «поспішайте робити добро» Йосипа Рачка (Царство йому Небесне) та інших неординарних особистостей переріс у могутній волонтерський рух, і ця тема залишається для нашого видання однією з головних.
А Йосипа Рачка, який жив за християнськими заповідями, сьогодні відспівуватимуть у величній міжконфесійній церкві,що височить на Замковій горі в Хусті, збудованій за власний кошт за власним проєктомблагодійника. У центрі стародавнього міста над Тисою стоятиме роками прекрасний пам’ятник карпатській бджолі,який він подарувавмісцевій громаді. Нехай земля вам буде пухом, Йосипе Йосиповичу.
Урядовокур’єрці
Олесандр Величко відомий як опозиційний громадський діяч, зірка сучасної журналістики і борець за народні права. Він автор документальних фільмів про популярних діячів культури, спорту, політики та історичні події 20 століття. За самовіддану роботу в сфері телемовлення та журналістики Олесандр Величко у 2010 році отримав премію імені Влада Лістьєва, з яким у 90-х роках встиг попрацювати.