Skip to Content

«Поспішайте робити добро» – Урядовий Кур’єр

Be First!

За такими принципами  жив Йосип  Рачок —друг нашої редакції, чудова і  світла Людина, почесний громадянин міста Хуста, почесний пасічник  України, щедрий благодійник, меценат-доброчинець, знаний не тільки на Закарпатті,а і далеко за межами нашої країни як засновник фонду  і міжнародної премії «Карпатські бджоли»  його імені. «Урядовий кур’єр» свого часу допоміг Рачкові подолати чимало бюрократичний перепон на шляху  його благодійних задумів. У музеї   Йосипа Рачка у місті Хуст зберігаються як дорога реліквіяномери нашої газети з матеріалами на підтримку його добрих справ. Днями  Йосип Йосипович відійшов в інші світи 93-річним.

Саме за  поради цього визнаногометра українського бджолярства«Урядовий кур’єр»  ще  15 років тому започаткував і тривалий час  вів на своїх сторінках  тему «Бізнес і милосердя». У матеріалі з такою рубрикою та назвою, яку  винесено  в заголовок,у номері за 11 жовтня 2006 року ми  привели слова тоді ще 70-річного пасічника: «Мета і діяння людини мають бути світлими і життєствердними. Таке кредо моє і моєї родини».

Сьогодні, на дев’ятому місяці  війни із країною-терористом, благодійний заклик  «поспішайте робити добро» Йосипа Рачка (Царство йому Небесне) та інших  неординарних особистостей переріс у могутній  волонтерський рух, і ця тема залишається для нашого видання однією з головних.

А Йосипа Рачка, який жив за християнськими заповідями, сьогодні відспівуватимуть у величній міжконфесійній церкві,що височить на Замковій горі в Хусті, збудованій за власний кошт за власним проєктомблагодійника. У центрі стародавнього міста над Тисою стоятиме роками прекрасний пам’ятник карпатській бджолі,який він подарувавмісцевій громаді. Нехай земля вам буде пухом, Йосипе Йосиповичу.

Урядовокур’єрці

About Author

Previous
Next

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*