Skip to Content

Пункти незламності — за єдиними стандартами – Урядовий Кур’єр

Be First!

Уряд під час позачергового засідання 17 грудня затвердив Порядок організації та функціонування пунктів незламності, яким визначив їхні види, комплектацію та алгоритм розгортання.

«Роботу пунктів незламності у всіх куточках України буде уніфіковано. Українці отримають доступ до однакового набору послуг. Це задовільнить критичні потреби людей на час відновлення пошкодженої ворогом інфраструктури. Уже функціонує понад 5 тисяч пунктів незламності. Працюємо над тим, щоб їхню кількість збільшити втричі», — наголосив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Пункти незламності поділятимуться на стаціонарні, що розташовані в будівлях, і мобільні, які розгорнуть на базі намету або транспортного засобу. Усі вони функціонують в цілодобовому режимі.

Віцепрем’єр-міністрові з відновлення України — міністру розвитку громад, територій та інфраструктури Олександрові Кубракову доручено створити координаційний штаб, який координуватиме роботу пунктів та контролюватиме їх відповідність визначеним критеріям, повідомляє департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів.

About Author

Previous
Next

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*