Skip to Content

Суддя-корупціонер злив резонансну справу

Суддя-корупціонер злив резонансну справу

Be First!
by 13 Вересня, 2020 Корупція

16 червня 2020 року в інформаційний простір Одеси та України увірвалася новина про стрілянину в Одесі на Французькому бульварі біля ресторану «Три барашки». Ця новина почала дуже активно поширюватись у зв’язку з тим, що дві етнічні групи відкрито, із зухвалістю, вирішили з’ясувати стосунки за допомогою масової бійки посеред міста із застосуванням ножів та вогнепальної зброї.
https://usionline.com, http://7kanal.com.ua, www.bagnet.org

Інформагентство Detective-info провели ціле розслідування щодо причин конфлікту, встановили його учасників, наслідки та провели його аналіз.

Виходячи з того, що вказана бійка із стріляниною сталася у розпал курортного сезону в Одесі, у багатолюдному місці, фактично на літньому майданчику ресторану де відпочивали цілі родини з дітьми, то доклад щодо цієї події ліг на столи перших осіб держави.

Отримавши необхідні вказівки щодо розслідування резонансної події поліція, встановила більшість учасників бійки.
У липні 2020 року сектором кримінальної поліції Шевченківського ВП Приморського ВП в м. Одесі за підозрою у вчиненні злочину, передбаченого ч.4 ст. 296 КК України (санкція статті передбачає за скоєний злочин покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3-х до 7-ми років позбавлення волі) оголошено у розшук громадян Азербайджану Рустамова Ельміна Ельчіна Огли 25.07.1991р.н., Хасаногли Нофар Дамір Огли 1.08.1989р.н., Бадірова Каміль Вахід Огли 2.11.1990р.н., Халілова Еміль Мохубата огли 30.03.1970р.н., Ісмаілова Джавіда Назім Огли, 5.04.1982р.н.

26.06.2020 слідчим суддею Приморського районного суду м. Одеси Осіік Д.В. винесено ухвали, якими надано дозвіл на затримання вказаних осіб з метою приводу до суду.
Здавалося б, правоохоронна система працює, справа на контролі у міністра внутрішніх справ Авакова А.Б., злочинці встановлені, оголошені в розшук, але те що відбувалося далі ніяк окрім як корупції у Приморському районному суді м. Одеси пояснити неможливо…
Мережа інтернет має неймовірну кількість статей та розслідувань щодо корупції у Приморському районному суді м. Одеси який з 2006 року очолює одіозний суддя Сергій Миколаєвич К.. Голова Приморськго районного суду м. Одеси у своєму суді (саме своїм він його вважає, виходячи з правил які він встановив для своїх підлеглих), встановив режим коли рішення по всім «грошовим» справам не приймається без його узгодження.

З анонімних джерел стало відомо, що для того щоб Приморський районний суд м. Одеси був більш м’який до вказаних осіб було передано 100000 доларів США. Може здаватися що така інформація нічим не підтверджена, чому тоді нікого не затримали на хабарі?
Те що було надалі, говорить про те що, як говорять в Одесі «гроші зайшли куди треба» та зробили свою справу, а фактично зробили диво, встановлені особи які підозрюються у скоєнні такого зухвалого злочину, САМОСТІЙНО! почили прибувати до слідчого судді Приморського районного суду м. Одеси Осіік Д.В., який є людиною свого керіника та виходячи з події злочину, отримувати вельми м’які запобіжні заходи у вигляді цілодобового домашнього або нічного домашнього арешту.
Є інформація, що домовлялися за особисте зобов’язання для всіх, але таке виконати у Приморському суді м. Одеси не змогли, бо резонанс, особистий контроль міністра МВС… Але бюджет був «освоєний», тому обов’язки треба виконувати, щоб не паплюжити «бізнесове» ім’я суду.

Так, 3.07.2020 Ісмаілов Д.Н. самостійно прибув до слідчого судді Приморського районного суду м. Одеси Осіік Д.В., який у судовому засіданні обрав йому запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

7.07.2020р. до слідчого судді Приморського районного суду м. Одеси Осіік Д.В. самостійно прибув громадянин Хасаногли Н.Д., якому було обрано запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту.

9.07.2020р. слідчий суддя Приморського районного суду м. Одеси Осіік Д.В. було обрано запобіжний захід Рустамову Е.Е. у вигляді цілодобового домашнього арешту.

27.07.2020р. слідчий суддя Приморського районного суду м. Одеси Осіік Д.В. було обрано запобіжний захід Халілову Е.М. у вигляді цілодобового домашнього арешту.

7.08.2020р. Бадіров К.В. самостійно прибув до слідчого судді Приморського районного суду м. Одеси Осіік Д.В., який у судовому засіданні обрав йому запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту.

Хочемо сказати, що на теперішній час всі ці особи гуляють по Одесі та насолоджуються життям, а голова Приморського суду м. Одеси разом зі своїм вірним суддею Осіік Д.В. виконавши «фінансові обов’язки» опинилися у центрі скандалу, тому що всі розуміють, що без гарантій безпеки, щодо неможливості арешту, вказані особи не прибували би самостійно до суду. Фактично голова Приморського районного суду м. Одеси разом зі своїм суддею злили таку резонансну справу яка знаходилася на контролі перших осіб держави.

About Author

Previous
Next

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*