Skip to Content

Символи української непоборності:від донатів до енергетиків

Символи української непоборності:від донатів до енергетиків

Be First!

Народження соціально відповідальних брендів

Не було ще жодного російського удару по економіці, на який би українці не змогли б відповісти. Ми винахідливо долаємо виклики попри повномасштабне вторгнення РФ на наші землі. Під час криз засновуємо та розвиваємо бізнеси, створюємо нові можливості розвитку економіки та непоборно тримаємося. Росіяни ламають енергетику – люди ставлять генератори, нам знищують міста – ми всією країною збираємо гроші на армію та знищуємо окупантів.

Проти зовнішнього ворога об’єднуються люди, бізнес і влада. В такій атмосфері колективної соціальної відповідальності народжуються і нові українські бренди. Один із них – NEPOBORNA – бренд української горілки, який народився під час блекаутів. Компанія передала вже понад 600 000 гривень на відновлення пекарень, театру, ферми, шкіл, будинків та інших потреб по всій Україні.

Молодий горілчаний бренд уже передав понад 600 000 гривень на відновлення пекарень, театру, ферми, шкіл, будинків та інших потреб по всій Україні.

Дружківка, пекарня «Хома Хліб»

Зокрема, він долучився до відбудови непоборної Херсонщини, яка пережила окупацію. Ворог зруйнував майже всю інфраструктуру в багатьох селах. У межах своєї благодійної місії бренд NEPOBORNA виділив 110 тисяч гривень на відбудову об’єктів у селі Борозенське – місцевій школі, дитячому садочку, бібліотеці та будинку культури.

Особливої підтримки потребують уже згадані українські фермери, які змушені в пекельних умовах працювати, годувати Україну та увесь світ. Наприклад, ферма “Пані Юпітер”, що біля російського кордону на Харківщині, продовжувала працювати, не дивлячись на безперервні обстріли, відсутність зв’язку, електроенергії та тимчасову окупацію. Щоб це господарство могло відновитись та розвиватись – бренд NEPOBORNA перерахував їм 100 000 гривень.

Під час блекаутів постраждало і багато  маленьких соціальних підприємств та волонтерських підприємств. NEPOBORNA знайшла кошти, щоб допомогти волонтерській пекарні у Дніпрі та підтримати булочну в Дружківці, що на Донеччині.

Допомога армії, людям та маленькому бізнесу вже перетворюється на певний корпоративний тренд.  Підтримка й добрі справи стали модними. Це – наше підґрунтя для подальшої боротьби.

About Author

Previous
Next

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*