Skip to Content

У корупціонерів конфіскували лише 0,00004% коштів, запланованих на авіабезпеку

У корупціонерів конфіскували лише 0,00004% коштів, запланованих на авіабезпеку

Be First!

Замість 233 мільйонів гривень, які мали надійти в січні-травні зі спецфонду Держбюджету на авіаційну систему безпеки за рахунок коштів, конфіскованих у корупціонерів, МВС спромоглося забезпечити надходження лише 9 тисяч гривень.

Про це йдеться у відповіді Держказначейства на запит проекту “Марлін” щодо створення Єдиної авіаційної системи безпеки цивільного захисту.

“Станом на 31.05.2018 МВС за рахунок конфіскованих коштів та коштів, отриманих від реалізації майна, конфіскованого за рішенням суду за вчинення корупційного та пов’язаного з корупцією правопорушення, на зазначену бюджетну програму асигнування відкрито в сумі 9,1 тис гривень”, – йдеться у листі казначейства.

При цьому до кінця року уряд запланував конфіскувати у корупціонерів для розвитку цивільної авіації 700 мільйонів гривень.

Згідно з бюджетними планами на кінець травня авіаційна система безпеки МВС мала бути профінансована на 233 мільйони гривень.

Як відомо уряд знайшов альтернативне джерело оплати  за авіаційну систему безпеки.

29 травня у Парижі між урядами України та Франції було підписано Угоду загальною вартістю 552 млн євро щодо офіційної підтримки у створенні єдиної системи авіаційної безпеки та цивільного захисту.

За умовами Угоди, французька сторона в два етапи поставить в Україну спочатку 37 вертольотів компанії Airbus, а потім ще 18 вертольотів. З них, 21 гелікоптер – моделі Н225 – гвинтокрили, які мають вантажопідйомність більше 10 тонн.

Міністр Арсен Аваков зазначив, що в бюджеті МВС була закладена сума в один мільярд гривень на оновлення вертолітного парку, але французька сторона надала також вигідні фінансові умови, серед яких, кредит по міжурядовій угоді під 1% річних.

Раніше повідомлялося, що загалом у корупціонерів з початку року конфіскували 61 тисячу гривень.

Previous
Next

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*