Skip to Content

У Лисичанську запровадили надзвичайну ситуацію державного рівня

У Лисичанську запровадили надзвичайну ситуацію державного рівня

Be First!
by 21 Жовтня, 2019 Події

Сьогодні, 21 жовтня, у Лисичанську ввели надзвичайну ситуацію державного рівня, яка виникла в результаті повного обмеження постачання електричної енергії ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання».

Про це повідомляє пресслужба Лисичанської міської ради.

«Головне питання порядку денного – виникнення надзвичайної ситуації державного рівня у зв’язку з аварійною ситуацією на об’єктах ЛКСП «Лисичанськводоканал», яка виникла в наслідок повного обмеження постачання електричної енергії ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» з 13.30 18 жовтня 2019 року», – йдеться у повідомленні.

Головний інженер ЛКСП «Лисичанськводоканал» Віктор Францов зазначив, що на сьогоднішній день ситуація є досить критичною, сплачувати гроші ТОВ «ЛЕО» у комунального підприємства немає можливості.

За результатами доповіді та з урахуванням обговорення місцева комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вирішила ситуацію, яка склалась через повне обмеження постачання електроенергії ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» на об’єкти ЛКСП «Лисичанськводоканал», визнати надзвичайною ситуацією за кодом 10830 національного класифікатора ДК019:2010 «Класифікатор надзвичайних ситуацій», НС у наслідок аварій на системах життєзабезпечення, ознакою 75 розділу ІІ Класифікаційних ознак надзвичайних ситуацій, затверджених наказом МВС від 06.08.2018 № 658, а керівником робіт з ліквідації надзвичайної ситуації призначити заступника міського голови Андрія Якимчука.

Окрім того, було прийняте рішення підготувати та направити листи про припинення водопостачання та водовідведення, що завдає шкоди населенню, а також, екологічному та епідеміологічному стану та майну громади до президента України Володимира Зеленського, прем’єр-міністра України Олексія Гончарука, народного депутата України Олександра Сухова, прокурора Луганської області, ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях, ГУ Національної поліції в Луганській області, а керівнику ЛКСП «Лисичанськводоканал» доручено вжити заходів щодо оплати заборгованості за спожиту електроенергію ТОВ «ЕНЕРА СХІД» та ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» згідно з домовленостями.

Також, у зв’язку з виникненням надзвичайної ситуації, було вирішено внести зміни до графіків роботи підпорядкованих закладів освіти та культури, а у разі необхідності призупинити функціонування вищезазначених закладів; внести зміни до режиму роботи медичних закладів та відмінити планові операції.

Нагадаємо, внаслідок відключення насосних станцій 80 тис. жителів міст Лисичанськ, Привілля та Новодружеськ залишилися без води.

About Author

Previous
Next

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*