Skip to Content

Україна та Канада обговорили пріоритети співпраці у сфері оборони

Україна та Канада обговорили пріоритети співпраці у сфері оборони

Be First!
by 16 Квітня, 2021 Події

14 квітня проведено Стратегічний діалог на рівні заступника Міністра оборони України з питань європейської інтеграції Анатолія Петренка та заступника Міністра національної оборони Канади з політичних питань Пітера Хаммершмідта.

Під час діалогу сторони обговорили та узгодили пріоритети двосторонньої співпраці та можливості її розширення за напрямами професійної військової освіти, підготовки підрозділів Збройних Сил України у рамках діяльності операції UNIFIER, інституційної трансформації, реалізації Україною отриманого статусу партнера НАТО з розширеними можливостями, а також надання міжнародної технічної допомоги з метою здійснення відповідного планування та зосередження  необхідних ресурсів.

Канадських партнерів було детально поінформовано стосовно поточної безпекової ситуації на тимчасово окупованих територіях України, а також навколо кордонів нашої Держави.

Представники канадської сторони висловили незмінну підтримку суверенітету та територіальній цілісності нашої Держави, вказали, що дії Російської Федерації не залишаться без відповіді партнерів та друзів України, а також підкреслили прогрес та позитивну динаміку у реалізації Міністерством оборони України та Збройними Силами України завдань оборонної реформи.

Сторони погодились посилити україно-канадське співробітництво як у двосторонньому, так і у багатосторонніх форматах, надати йому всеохоплюючого характеру в інтересах зміцнення обороноздатності України, посилення взаємодії з країнами-членами Альянсу та реалізації стратегічної мети нашої Держави щодо повноправного членства в НАТО.


About Author

Previous
Next

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*