Skip to Content

Україні потрібна нова якість військової дипломатії – Олексій Резніков

Україні потрібна нова якість військової дипломатії – Олексій Резніков

Be First!
by 3 Грудня, 2021 Події

Про це Міністр оборони України Олексій Резніков сказав під час виступу в парламенті в рамках години запитань до Уряду.

“Нам потрібна нова якість військової дипломатії. За інерцією ми просимо про якісь точкові речі і отримуємо те, що дають, а не те, що потрібно. Мета – розвивати фундаментальні спроможності, у першу чергу – в повітрі, на морі, у кіберпросторі, у сфері радіоелектронної боротьби тощо. Ми аналізуємо існуючі домовленості, щоб вони не конфліктували з нашими потребами і між собою. Аташе з питань оборони і військово-технічні представництва отримають чіткі завдання для країн перебування”, – сказав Міністр оборони.

Також він окремо відзначив питання взаємодії з НАТО.

“Я вже говорив, що хочу зробити акцент на інтеграції де-факто. Стандарти Альянсу і взаємодія нам цікаві, тому що вони дають переваги. Це стосується не тільки сектору оборони. Річна програма містить багато політичних, економічних питань. Як тільки ми поставимося до цього як до потреби внутрішнього вдосконалення, нам буде простіше вести діалог з партнерами”, – підсумував Олексій Резніков.

Повне відео виступу Міністра оборони у залі парламенту доступне за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=DZw0Is_g2PE


Previous
Next

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*