Skip to Content

Уряд ухвалив постанову щодо впровадження електронної системи управління запасами «e-Stock» – Урядовий Кур’єр

Be First!

Кабінет Міністрів України на своєму засіданні ухвалив постанову, якою передбачено впровадження в експериментальному режимі електронної системи управління запасами лікарських засобів та медичних виробів «e-Stock». Про це повідомляє Урядовий портал.

Щороку Україна виділяє значні кошти на закупівлю ліків, однак пацієнти не завжди мають інформацію про їх доступність. З іншого боку, відсутність інтегрованої системи, яка б дозволяла відстеження, оцінку закупівель, розподіл та облік лікарських препаратів призводить до прогалин у плануванні. Тож метою впровадження e-Stock є покращення управління запасами лікарських засобів та медичних виробів. Безпосередньо для пацієнтів це означає доступність інформації про ліки.

Експериментальний режим роботи e-Stock надасть змогу виявити ризики, недоліки та виправити їх.

У постанові Кабінету Міністрів визначається, що координатором експериментального проекту є МОЗ, а відповідальними – Медичні закупівлі України.

Відповідно Міністерство охорони здоров’я забезпечує координацію заходів щодо його реалізації та має подати до 15 січня 2024 року Уряду звіт про результати та пропозиції щодо повноцінного впровадження електронної системи управління запасами лікарських засобів та медичних виробів e-Stock в обов’язковому порядку.

Previous
Next

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*