Skip to Content

Уряд затвердив перелік із 32 науково-технічних розробок у межах виконання державного замовлення на науково-технічну продукцію – Урядовий Кур’єр

Be First!

29 вересня 2023 року, на засіданні уряду Ухвалено проект розпорядження «Про затвердження переліку науково-технічних (експериментальних) розробок в рамках виконання державного замовлення на найважливіші науково-технічні (експериментальні) розробки та науково-технічну продукцію у 2023 році». Про це повідомляє Урядовий портал.

Міністерство освіти і науки України щорічно формує на конкурсних засадах перелік науково-технічних (експериментальних) розробок в межах виконання державного замовлення. Цей перелік затверджується Кабінетом Міністрів України відповідно до статті 57 Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність». 

Урядовим рішенням затверджено перелік з 32 науково-технічних розробок із загальним обсягом фінансування у 2023 році 40 421,0 тис. грн, з яких:

  • 18 розробок, виконання яких розпочато у 2022 році та буде завершено у грудні 2023 року, загальний обсяг фінансування у 2023 році – 29 355,6 тис. грн;
  • 14 розробок відібрано за результатами конкурсного відбору у 2023 році, з загальним обсягом фінансування у 2023 році – 11 065,4 тис. грн.

Науково-технічні (експериментальні) розробки спрямовані на отримання науково-технічного (прикладного) результату, доведеного до стадії практичного використання, для забезпечення розвитку економіки, суспільства, зміцнення національної безпеки на основі використання наукових та науково-технічних досягнень, зокрема через розроблення технологій подвійного призначення.

About Author

Previous
Next

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*