Skip to Content

В Одесі військові медики врятували дитину

Be First!
by 30 Квітня, 2021 Події

28 квітня працівники клініки анестезіології, реанімації, інтенсивної терапії та детоксикації Одеського військового госпіталю надали термінову, невідкладну медичну допомогу маленькій пацієнтці Варварі Аслановій.

Шестирічна дівчинка мешкає з батьками неподалік від Військово-медичного клінічного центру Південного регіону, на Французькому бульварі. Як розповіла її мати, донька вже близько 5 днів хворіє на ГРЗ. Варвара приймала противірусні препарати, втім цього дня з’явився кашель, підвищилася температура тіла. У поліклініці після проведення аналізу крові – було призначено додаткове лікування.

Але у другій половині дня стан здоров’я дитини різко погіршився. Батьками була викликана бригада швидкої медичної допомоги. На шляху до лікувального закладу в дівчинки розвинулась гостра дихальна недостатність, тому лікар прийняла рішення госпіталізувати пацієнтку до найближчого медичного закладу яким виявився Військово-медичний клінічний центру Південного регіону. Пацієнтку одразу доправили до відділення анестезіології та реаніматології, де військові лікарі виконали всі необхідні діагностичні та невідкладні заходи.

Завдяки злагодженій та кваліфікованій роботі медиків клініки стан дівчинки стабілізувався. Після цього до військового госпіталю була викликана бригада дитячих анестезіологів з обласної дитячої клінічної лікарні, яка доставила пацієнтку в дитячий стаціонар.

Батьки дівчинки висловили щиру вдячність військовим лікарям, які врятували життя їх донечки.

Командування Медичних сил Збройних Сил України


About Author

Previous
Next

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*