Skip to Content

В УКРАЇНІ НАБИРАЄ ОБЕРТІВ КІННИЙ СПОРТ: У ДНІПРІ ЗМАГАЛИСЯ В МАЙСТЕРНОСТІ КОНКУРУ

В УКРАЇНІ НАБИРАЄ ОБЕРТІВ КІННИЙ СПОРТ: У ДНІПРІ ЗМАГАЛИСЯ В МАЙСТЕРНОСТІ КОНКУРУ

Be First!
by 20 Жовтня, 2019 Спорт

Щоб вийти на арену, спортсмени тренуються по кілька годин шість днів на тиждень

Кінний спорт активно розвивається на Дніпропетровщині. Більше як сотня спортсменів різного віку виборюють звання найкращого вершника. Стартували обласні змагання у Школі олімпійського резерву з кінного спорту в Дніпрі. Про учасників та їхніх підопічних – далі.

10-річний Давид уперше осідлав коня півроку тому. Нині він найменший учасник змагань і дебютант у конкурі – найбільш травматично-небезпечному етапі кінних змагань. На арену виходить із Хвальоним.

“Конкур – це стрибання. Через бар’єри стрибати. Я падав, звичайно, але вчитися доволі легко”, – зізнається учасник змагань.

Його тренер Софія Таран додає: “Кінь має бути підготовленим, в 4 роки він тільки починає приймати участь. Потрібно, щоб він вже вмів стрибати”.

Щоб вийти на арену, спортсмени тренуються по кілька годин шість днів на тиждень. Обов’язкова щоденна програма вершників, а особливо перед змаганнями – вичистити тварину до блиску і лише потім осідлати, розповідає 12-річна спортсменка Олександра Зеркаль.

На змаганнях вона виступатиме з досвідченою 17-річною Монтаною: “У копитах є стрілка, яку треба вичистити. Вона може навіть кульгати почати, якщо погано вичистити копита”.

На Дніпропетровщині на базі Школи олімпійського резерву з кінного спорту беруть участь у змаганнях більше 100 пар учасників. Вершники демонструють майстерність із підкорення тварин та конкур – проходження дистанції з перепонами. Вправи оцінюють судді міжнародного класу.

Previous
Next

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*