Skip to Content

Як працює функція авіарежиму в телефоні? Коли вона може бути корисною? – Урядовий Кур’єр

Be First!

Держспецзв’язку дає відповіді на найпоширеніші запитання українців щодо протидії загрозам у кіберпросторі, безпечного користування телефонами, інтернетом та інші.

Як працює функція авіарежиму в телефоні? Коли вона може бути корисною?

Авіарежим (або ж режим польоту, режим “Без зв’язку”, автономний режим) – функція у смартфонах, яка при активації блокує безпровідний зв’язок: стільниковий, інтернет-з’єднання по Wi-Fi чи Bluetooth. А отже, при увімкненому “режимі польоту” немає можливості телефонувати та відповідати на дзвінки, отримувати та надсилати sms-повідомлення, користуватися мобільним інтернетом. 

Водночас телефон продовжує працювати. І є змога переглядати файли, дивитися завантажені раніше фільми і слухати музику, грати в ігри, які не потребують з’єднання з інтернетом, читати книжку чи робити фото тощо.

Слід звернути увагу, що вже після активації авіарежиму Wi-Fi та Bluetooth можна увімкнути знову вручну, і цей зв’язок працюватиме. Також “режим польоту” не деактивує увімкненої геолокації та NFC.

Зазвичай авіарежим використовують під час перельотів задля безпеки – звідси відповідний значок у вигляді літака і назва. Проте режим може стати у пригоді й у інших ситуаціях.

  • Для економії заряду батареї пристрою.
  • Для прискорення заряджання смартфону.
  • Коли ви не хочете, щоб вас турбували.
  • Для блокування дзвінків та інтернету, якщо смартфоном бавиться дитина.

Зауважимо, що режим «Без зв’язку» суттєво відрізняється від режиму «Не турбувати». Останній блокує лише звукові сигнали дзвінків і повідомлень.  

About Author

Previous
Next

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*