Skip to Content

Home / Про нас

«Незалежна Україна» – це офіційне друковане і інтернет видання, зареєстроване Державним Реєстратором України в зв’язку, з чим було видано Свідоцтво про державну реєстрацію друкованого видання засобів масової інформації (ЗМІ) серія КВ 12780-9080Р. Друковане видання «Незалежна Україна» засноване з благодійною метою – підвищення знань громадян в області права, знання громадянами своїх прав і обов’язків, інформування населення України про зміни чинного законодавства, інформування населення про прийняті нові закони України, про постановах, рішеннях різних органів, публікація рад юристів, адвокатів в різних областях права – адміністративного, цивільного, господарського, кримінального судочинства, публікація порад інших фахівців і судійських експертів.

Редакцією «Незалежна Україна» передбачена можливість для громадян безкоштовно задавати свої питання правового характеру профільним фахівцям через газету або через інтернет газету, при цьому читач отримує безкоштовно відповідь у наступному номері газети «Незалежна Україна» або на порталі інтернет газети за своїм вибором. Безкоштовне розповсюдження газети «Незалежна Україна», а це 900 000 сторінок формату А4 або 90 000 примірників, які розповсюджуються в Києві, Київській області та інших областях України, робить її дуже доступною для громадян. Також передбачена безкоштовна підписка на електронний варіант газети «Незалежна Україна».

Адміністрація візьме до уваги зауваження, побажання читачів газети «Незалежна Україна», а також зауваження і побажання для поліпшення роботи інтернет порталу.