Skip to Content

Home / Archive by Category "Корупція"

Category Archives: Корупція

Сотрудники аэропорта “Борисполь” блокировали работу ООО “Аэрохендлинг”

Еще в июле этого года в аэропорту Борисполь начали тестировать прилетевших и улетающих пассажиров на коронавирус методом ПЦР. Как ранее сообщили nezalezhna-ukraina.com в компании «Аэрохендлинг», которая обеспечивает сдачу анализов, результаты Continue Reading »

Прокурорський клaн Суховетруків: «цинiчне рєшaлово», «конверти» та незадеклароване майно

Що нам вiдомо про кiстяк правоохоронної системи України? Насамперед те, що тут, як і багато років рaніше, панує кругова порука — кожен мaє на сусіда компромат. Решта тримається на сімейних Continue Reading »

Судьи-миллионеры: сколько заработали главы одесских райсудов за 2019 год?

Наивысшую зарплату в прошлом году получал председатель Суворовского суда – 87 тыс. 413 грн. в месяц, а больше всего денежных активов задекларировал глава Малиновского суда – 6,1 млн грн. Судьи Continue Reading »

ІГОР СУХОВЕТРУК ТА ТРУДНОЩІ ДЕКЛАРУВАННЯ

Два прокурора ГПУ, про яких ми писали раніше, не пройшли співбесіду і автоматично будуть звільнені. Один з них – це Ігор Суховетрук, який був заступником відомого Олега Валендюка, якого Пшонка Continue Reading »

Чистки в прокуратурі продовжуються

Два прокурори прокуратури, про яких ми писали раніше, сьогодні не пройшли атестацію, а значить вони автоматично звільнені. Перший з них – Ігор Суховетрук, начальник управління представництва інтересів держави в суді. Continue Reading »

Рак, корупція і держзрада: як в Україні закуповують обладнання для онкоцентрів

Величезні темпи захворювання на рак, пізня діагностика, висока смертність, дороге лікування, нестача “розумної” техніки – так виглядає сьогодні ситуація в українській онкомедицині. Практично всі тендери з закупівлі важливого обладнання для Continue Reading »

Недоліки в законодавчій системі та наскрізна корупція: у МВФ розкритикували Україну

Місія Міжнародного валютного фонду (МВФ) за підсумками візиту до Києва повідомила, що , попри певний прогрес у Реформах, Україна все ще сильно відстає від своїх європейських сусідів за показниками економічного зростання. Про це заявив керівник місії Continue Reading »

Які органи в Україні борються з корупцією

Президент Зеленський закликав українців дзвонити в НАБУ і повідомляти про корупцію. Утім, до протидії корупції в Україні залучена низка органів. Чим займаються САП, ДБР, Вищий антикорупційний суд та інші. Президент Continue Reading »

В Україні закрили реєстр корупціонерів – Opendatabot

Джерело: Opendatabot Мін’юст перестав публікувати реєстр корупціонерів у форматі відкритих даних і ці дані тепер не оновлюються в Opendatabot.  Пряма мова: “Починаючи з 14 серпня 2018-го року списки корупціонерів публікували на порталі Continue Reading »

Антикорупційний суд очолила Олена Танасевич. Що про неї відомо

На перших організаційних зборах 38 суддів Вищого антикорупційного суду обрали голову – суддю з Харкова, 37-річну Олену Танасевич. Вибори відбулись шляхом таємного голосування бюлетенями. Обрати керівника вдалось тільки з другої Continue Reading »