Skip to Content

Home / Archive by Category "Події"

Category Archives: Події

Як кліматичні зміни знищують скотарство в Гімалаях

Зимові посухи перешкоджають відростанню трави на високогірних пасовищах у непальському районі Східний Рукум, що ставить під загрозу місцеву популяцію овець і змушує вівчарів залишати професію.

Подолання патріархату в кастовій системі Індії: історія Мінал

“Я не вважаю, що фемінізм повинен прагнути до матріархату, який не означає рівності, а до рівного сприйняття кожного як людини, незалежно від статі”.

Палестинську письменницю Ранду Джаррар вигнали із заходу Американського ПЕН-клубу через протест

Американська письменниця палестинського походження Ранда Джаррар була примусово видалена за те, що зачитала імена палестинських письменників, убитих ізраїльськими силами в Газі.

Битва башкирського народу: Чому найбільші протести у воєнній Росії відбулися в Башкортостані

“Росія наступає на етнічні граблі. У башкирів є своя земля. В основі всього, що сталося, лежить слово, яке зараз спотворюється, – патріотизм”.

Російський серіал про молодіжні банди часів перебудови б’є рекорди популярності, незважаючи на спроби заборонити його

На російських стрімінгових сервісах відбулася прем’єра серіалу “Слово пацана. Кровь на асфальте” (“Слово пацана: Кров на асфальті”), який за місяць побив рекорди популярності в Росії.

Створений у Росії документальний фільм про протест дружин, сестер і матерів солдатів

Жінки, які вимагають “демобілізації”: “Наша тема, вона як би заборонена. Розумієте? Я боюся говорити те, що думаю. Я боюся, що можу ніколи не побачити чоловіка”.

Коли справа доходить до FOMO, у Тринідаді і Тобаго боротьба стає справжньою

Колишня міністерка фінансів вдалася до стрибка через паркан, щоб потрапити на похорон колишнього прем’єр-міністра Басдео Пандая, чим приголомшив користувачів соціальних мереж.

Чи засуджуєте ви?

Питання “Ви засуджуєте?” слугує делегітимізації боротьби палестинців за права і справедливість, відволікаючи увагу від першопричин конфлікту.