Skip to Content

Чотири роки після Іловайська: 84 бійців досі шукають

Чотири роки після Іловайська: 84 бійців досі шукають

Be First!

Під Іловайськом і у самому місті у серпні 2014 року, за попередніми оцінками, 366 українських бійців загинуло, більше 450 отримали поранення, 300 потрапили в полон, 84 досі вважаються зниклими безвісти.

Про це заявив заступник міністра внутрішніх справ Вадим Троян, повідомила прес-служба МВС.

«У серпні 2014 року навколо Іловайська і у самому місті, за попередніми оцінками, 366 українських бійців загинуло, більше 450 отримали поранення, 300 потрапили в полон, 84 хлопці досі вважаються зниклими безвісти», – підкреслив Троян.

Заступник глави МВС також акцентував на важливій ролі добровольчих батальйонів у боротьбі за українську незалежність та державність.

«В Україні війна. А тоді, в 2014 році, здавалося, що ти дивишся фільм. Проводжаєш друзів на війну – це фільм, збираєш свій рюкзак ‑ фільм, потрапляєш під обстріл – фільм. Тоді, у 2014 році нас застали зненацька. І зараз, якби мене запитали, як нам вдалося відстояти Україну, яку цілеспрямовано залишали без війська, я не вагаючись відповім – це все наші чоловіки-добровольці. Вони не думали про гроші, не думали, що залишають роботи – вони рушали виконувати священний обов’язок – боронити Батьківщину. Я пишаюся тим, що був з цими добровольцями в одних окопах. Про цих людей варто знати, про них варто писати, про них повинні пам’ятати», – зазначив Вадим Троян.

Нагадаємо, 29 серпня – четверта річниця Іловайської трагедії. Саме на ці серпневі дні 2014 року припав пік Іловайської трагедії, коли в результаті протистояння російським військам, українські збройні підрозділи потрапили у вороже оточення.

About Author

Previous
Next

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*