Skip to Content

Працівники Львівської митниці виявили майже 150 кг бурштину

Працівники Львівської митниці виявили майже 150 кг бурштину

Be First!
by 23 Березня, 2018 Події

Сьогодні, 23.03.2018 року, в пункті пропуску для автомобільного сполучення «Смільниця- Кросценко» під час митного контролю мікроавтобуса працівники митниці виявили факт незаконного переміщення бурштину.

Його намагався вивезти до Республіки Польщі громадянин України, 37- річний мешканець Львівщини, смугою руху «зелений коридор».

На підставі оцінки та аналізу ризиків було прийнято рішення про поглиблений огляд транспортного засобу в спеціально обладнаному боксі. Там, за обшивкою салону автомобіля (подвійна стеля) працівники управління протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії Львівської митниці знайшли необроблене каміння жовто-коричневого кольору, округлої неправильної форми вагою 148 кг.

Так, громадянин України вчинив дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням засобів або способів, що утруднюють виявлення таких товарів.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України. За цим фактом складено протокол про порушення митних правил. Бурштин та автомобіль вилучено. Їх вартість буде встановлена додатково. Справу скерують до суду, який і визначить покарання.

About Author

Previous
Next

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*