Skip to Content

СУПРУН РОЗПОВІЛА, КОЛИ В УКРАЇНІ МАЄ ЗАПРАЦЮВАТИ ПОВНОЦІННЕ МЕДИЧНЕ СТРАХУВАННЯ

СУПРУН РОЗПОВІЛА, КОЛИ В УКРАЇНІ МАЄ ЗАПРАЦЮВАТИ ПОВНОЦІННЕ МЕДИЧНЕ СТРАХУВАННЯ

Be First!
by 19 Березня, 2019 Медицина

Українці зможуть отримати чіткий гарантований державою пакет медичних послуг

Повноцінне медичне страхування українці отримають, коли реформи буде впроваджено на всіх рівнях надання медичної допомоги, у 2020 році. Про це у Facebook повідомила в.о.міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун.

“У 2020 році, коли нова система буде поширена на всі рівні медичної допомоги в Україні, ви будете справді застраховані. Звернувшись у будь-який заклад, що співпрацює з Національною службою здоров’я України, ви зможете отримати чіткий гарантований державою пакет медичних послуг. Саме таке реальне (а не формальне) страхування – мета нашої роботи”, – повідомила Супрун.

Вона наголосила, що страхування в широкому сенсі слова – це гарантії надання медичних послуг. Очільниця МОЗ також проілюструвала, яким буде медстрахування в Україні на прикладі Великої Британії.

“У Британії громадяни реально застраховані на випадок хвороби, не будучи застрахованими в юридичному сенсі. Вони просто звертаються в медичний заклад й отримують безкоштовну допомогу. Це і є страхування, що працює без надмірної бюрократії страхових компаній”, – зазначила Супрун.

Вона закликала українців не вірити обіцянкам щодо “європейської страхової медицини” кандидатів на посаду Президента: “За цими словами ховається банальна гра словами та емоціями людей. Громадянам малюють нереальну картинку прекрасного майбутнього, де “все буде добре для всіх” і називають це “страховою медициною”. Такі картинки “світлого майбутнього” десятиліттями малювали в Совєцькому Союзі. Нічого не зміниться, якщо ми насадимо страховий механізм збору коштів на “совкову” систему надання послуг. Ми просто витрачатимемо більше на ті самі погані медичні послуги. Цього не можна допустити”.

About Author

Previous
Next

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*