Skip to Content

Юлія Свириденко: «Очищені операторами землі сільгосппризначення мають якомога швидше повертатися в господарську експлуатацію» – Урядовий Кур’єр

Be First!

Питання розмінування та введення в господарську експлуатацію сільськогосподарських земель були обговорені під час зустрічі Першого віце-прем’єр-міністра України – Міністра економіки Юлії Свириденко з Координаторкою системи ООН в Україні Деніз Браун, Регіональним директором Всесвітньої продовольчої програми ООН в Україні Метью Голлінгвортом та Координатором з протимінної діяльності ПРООН в Україні Полом Хеслопом. Про це повідомляє Урядовий портал.

Під час розмови сторони обговорили актуальні питання розмінування територій нашої держави, прогрес роботи з обстеження та очищення, зокрема, Харківщини, питання координації дій з метою більш швидкого повернення в експлуатацію обстежених та очищених земель.

«Ми надзвичайно зацікавлені в тому, щоб на землях сільгосппризначення, вже відпрацьованих урядовими та неурядовими операторами, якомога швидше була відновлена господарська діяльність. Тому не лише обстеження та розмінування, але й передбачені законодавством процедури, зокрема контролю зробленої роботи та передачі відповідальності щодо очищеної території, теж потрібно проводити швидко», – зазначила Юлія Свириденко.

За підсумками зустрічі сторони домовились створити координаційну групу, яка працюватиме над прискоренням здійснення відповідних процедур, що сприятиме швидкому поверненню очищених земель в експлуатацію.

About Author

Previous
Next

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*