Skip to Content

Дізнайтеся про красу та традиції Філіппін, В’єтнаму і Таїланду, не виходячи з дому

Дізнайтеся про красу та традиції Філіппін, В’єтнаму і Таїланду, не виходячи з дому

Be First!
by 14 Серпня, 2020 Події

Скріншот з вебсайту Міністерства туризму Філіппін.

[Усі посилання ведуть на сторінки англійською мовою, якщо не зазначено інше.]

Обмеження пересування, введені у всьому світі у зв’язку з пандемією COVID-19, призвели до скасування туристичних планів та знищили цілі галузі, пов’язані з індустрією подорожей.

У Південно-Східній Азії, де туризм відіграє важливу роль у створенні робочих місць та формуванні доходу, пандемія вже спричинила ослаблення економіки багатьох країн. У час, коли кількість туристів має стрімко зростати, вона залишається мізерною.

Міністерство туризму Філіппін повідомило, що кількість приїжджих іноземців з січня до квітня цього року впала більш ніж на 54 відсотки, до 1,32 мільйона людей. У 2018 році сектор туризму забезпечував 12,7 відсотка валового внутрішнього продукту (ВВП) країни.

За даними Головного управління статистики, з січня до березня В’єтнам прийняв 3,7 мільйона іноземних туристів, що на 18,1 відсотка менше порівняно з таким самим періодом 2019 року.

Влада Таїланду повідомила, що з січня до березня кількість іноземних туристів знизилася на 38 відсотків, до 6,69 мільйона. Витрати таких туристів у 2019 році становили 11 відсотків ВВП країни.

Зі свого боку уряди цих країн організували віртуальні тури для усіх, хто хоче відкрити для себе відомі туристичні місця у Південно-Східній Азії, не залишаючи своєї домівки, щоб заохотити туристів відвідати ці місця у майбутньому.

Нижче описані деякі із запропонованих безкоштовних онлайн-турів.

Філіппіни

Адміністрація Інтрамуроса (АІ), державний орган Філіппін, розпочала співпрацю з проєктом Google Arts and Culture для створення платформи, яка даватиме користувачам можливість віртуально відвідати «місто-фортецю» Інтрамурос у Манілі.

Інтрамурос був столицею під час 300-річного правління Іспанії на Філіппінах. Відвідувачі можуть дослідити такі відомі пам’ятки, як Форт Сантьяго та Пласа Рома.

У нашої сестринської організації, Адміністрації Інтрамурос, онлайн-виставка на платформі @Google Arts and Culture.

На сайті також викладена колекція творів мистецтва АІ. На онлайн-виставці «Христос у свідомості філіппінців» представлені релігійні зображення немовляти Ісуса, що відображають, як поширювалося християнство під час колонізації Філіппін.

Тим часом Міністерство туризму також пропонує віртуальні фони з чудовими краєвидами Філіппін, які користувачі можуть використовувати у відеоконференціях.

В’єтнам

Скріншот з віртуального туру на 360° бухтою Ха-Лонг. Джерело: сайт програми «Залишайтеся вдома з В’єтнамом».

Консультативна рада з питань туризму В’єтнаму та Національне управління туризму В’єтнаму випустили набір продуктів «Залишайтеся вдома з В’єтнамом», який дає відвідувачам можливість дізнатися більше про країну на відстані.

На сайті запропоновані тури на 360° вісьмома об’єктами Світової спадщини ЮНЕСКО, включаючи бухту Ха-Лонг та печери Фонг-Ня.

Відвідувачі також можуть завантажити домашні рецепти популярних в’єтнамських страв, зокрема, сендвіча бан мі та бун ча (рисової локшини зі смаженими свинячими фрикадельками).

У декількох коротких відео показані місцеві жителі, які дають поради та представляють унікальний погляд на деякі місця у В’єтнамі.

Можна завантажити розмальовку з в’єтнамськими малюнками.

Зрештою, відвідувачі можуть завантажити фотографії відомих туристичних об’єктів, які можна використовувати як віртуальні фони під час відеодзвінків.

Таїланд

Таїланд нещодавно послабив карантинні обмеження, проте мине ще деякий час, перш ніж країна знову прийматиме іноземних туристів.

Туристичне управління Таїланду (ТУТ) спробувало підтримати інтерес за допомогою рекламної кампанії #BooknowTravelsoon та Amazing Thainess у соціальних мережах.

Управління запустило віртуальні 3D-тури 13 цікавими місцями у дев’ятьох провінціях.

Один з віртуальних музеїв, які дають можливість поглянути на багатства країни, — Музей мистецтв Королівства Таїланд, у якому представлені колекції творів мистецтва, створених майстрами Інституту королеви Сірікіт.

Серед зображень коштовностей з колекції, які завантажені до соціальних мереж: «Модель королівської баржі Монгкол Субан» та «Овальна урна з візерунком лотоса та кришкою, інкрустованою золотом».

Модель королівської баржі, у тому числі корпус та кіль, виготовлена з позолоченого срібла. Носова частина зроблена з карбованого золота та кольорової емалі в образі Ґаруди [укр], який стискає у кожній лапі по нагу [укр].

Овальна урна з візерунком лотоса та кришкою, інкрустованою золотом

Розмір: діаметр — 5,8 см
Висота — 12,0 см
Кількість майстрів: 7
Термін виготовлення: 70 днів

About Author

Previous
Next

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*