Skip to Content

Економіка України зростає 14 кварталів поспіль – міністр фінансів

Економіка України зростає 14 кварталів поспіль – міністр фінансів

Be First!

Економіка України демонструє зростання вже чотирнадцять кварталів поспіль, що створює сприятливі умови для залучення інвестицій в нашу країну.

Про це повідомили у прес-службі Міністерства фінансів України з посиланням на виступ керівника міністерства Оксани Маркарової на Третій міжнародній конференції з питань реформ в Україні, що відбувалася в Торонто (Канада) 2-4 липня.

«Не можна досягти реальних результатів без бажання змінюватися. З 2014 року ми не просто механічно рухаємося шляхом реформ, ми системно перетворюємо Україну. Наша економіка зростає вже 14 кварталів поспіль, а зважена фіскальна політика дозволила в 2018 році знизити показник співвідношення держборгу до ВВП до 52,3%», – цитує прес-служба Маркарова. У повідомленні також зазначається, що уряду вдалося знизити показник ухилення від сплати податків завдяки успішній реформі Державної фіскальної служби, а середньострокове планування дозволило вести зважену фіскальну, бюджетну та боргову політику. Ці фактори, за словами Маркарової, створюють сприятливі умови для залучення інвестицій в нашу країну. «Україна – це стабільний, безпечний і передбачуваний ринок, який розвивається і в який слід вкладати кошти. Ми робимо все, щоб забезпечити рівні права для всіх гравців ринк… Все це на тлі поліпшення макроекономічних показників створює сприятливі умови для залучення інвестицій в країну», – зазначила голова Мінфіну. За даними Державної служби статистики, зростання реального ВВП України в 2018 році прискорилося до 3,3% з 2,5% у 2017 році та стало максимальним за останні 7 років. Державний бюджет України на 2019 рік заснований на макроекономічному прогнозі уряду зі зростанням реального ВВП на 3%.

About Author

Previous
Next

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*