Skip to Content

Home / Archive by Category "Без категорії"

Category Archives: Без категорії

Одесские волки в овечьей шкуре и Рошен

В популярных одесских пабликах появилась информация о том, что одесская логистическая компания занимается вымогательством. Я, как журналист, провел собственное расследование. Итак, все по порядку. 10-го ноября 2022 года жильцы дома Continue Reading »

Конкуренция в логистике: На рынке Украины наблюдаются странные вещи

Сегодня логистика в Украине, да и в мире, переживает не лучшие времена. Последние два года стали нелёгким испытанием для производителей товаров, продавцов и экспедиторов. Карантинные меры, закрытие границ, снижение объёма Continue Reading »

Українські вчені завершили наукову експедицію до Португалії

Нещодавно закінчилася наукова експедиція до Португалії, яку здійснили українські вчені – кандидат психологічних наук і кандидат філософських наук, керівник одеського відділення Української академії наук (УАН), академік Олег Вікторович Мальцев і Continue Reading »

Пам’ятки Кілії: гуляємо одним з найстаровинніших міст Одещини

Найстаріше місто України –  Кілія може похвалитися одним з небагатьох напівпідземних храмів, розташованих на території нашої країни, рисовими полями та жабенячими лапками в кафе. На місці зведеної візантійцями фортеці розбитий міський парк, а Continue Reading »

И снова бюрократия и «бумажная коррупция»

И снова бюрократия и «бумажная коррупция» Участились жалобы на Управление полиции, которое сменило бывшее ГАИ. Напомним, что именно Управление полиции сейчас занимается выдачей водительских удостоверений и технических паспортов. По данным Continue Reading »

Как закон «О защите детей от информации» приведет нас к коррупции?

Ну вот, Владимир Владимирович и подписал закон «О защите детей от информации, причиняющей вред их здоровью и развитию». Уж не знаю, как на детях он скажется, а вот взрослым точно теперь Continue Reading »

Зеленський пояснив, чому у свою команду набирав людей не з політики

Президент України Володимир Зеленський заявив, що найбільше його розчарування це люди з політичного середовища. Відповідаючи на запитання про його найбільшу помилку та розчарування Зеленський сказав, що про помилки буде говорити, як Continue Reading »

“ФОРМУЛА ШТАЙНМАЄРА”: ГОЛОВНІ ПИТАННЯ ДЛЯ ЗЕЛЕНСЬКОГО – ATLANTIC COUNCIL

На Україну тиснули Росія і Захід для погодження цієї формули. Остання гучна новина з Києва станом на 1 жовтня – це те, що президент Володимир Зеленський підтвердив, що він та Continue Reading »

Недоліки в законодавчій системі та наскрізна корупція: у МВФ розкритикували Україну

Місія Міжнародного валютного фонду (МВФ) за підсумками візиту до Києва повідомила, що , попри певний прогрес у Реформах, Україна все ще сильно відстає від своїх європейських сусідів за показниками економічного зростання. Про це заявив керівник місії Continue Reading »

Які органи в Україні борються з корупцією

Президент Зеленський закликав українців дзвонити в НАБУ і повідомляти про корупцію. Утім, до протидії корупції в Україні залучена низка органів. Чим займаються САП, ДБР, Вищий антикорупційний суд та інші. Президент Continue Reading »