Skip to Content

Львів’янина Станіслава Горуну удостоїли звання “Заслужений майстер спорту України”

Львів’янина Станіслава Горуну удостоїли звання “Заслужений майстер спорту України”

Be First!
Станіслав Горуна – один з перших в історії українського карате удостоєний звання “Заслужений майстер спорту України”. Про це Гал-інфо повідомили у прес-службі Української федерації карате.

Вперше в історії українського карате наші провідні спортсмени удостоєні почесного звання ʺЗаслужений майстер спорту Україниʺ.

Наказом Міністерства молоді і спорту від 25 серпня 2019 року почесне звання присвоєно чемпіонам ІІ Європейських ігор Станіславу Горуні та Аніті Серьогіній, віце-чемпіонці ІІ Європейських ігор Анжеліці Терлюзі та віце-чемпіонові світу 2018 року Валерію Чоботарю.

Це гідне визнання видатних досягнень кращих каратистів України, з якими пов’язані великі здобутки останніх сезонів та олімпійські надії щодо Токіо-2020.

Посвідчення та знаки спортсменам вручив президент Української федерації карате Сергій Левчук. Ця радісна подія відбулася в японському місті Хіно, де члени збірної України почали тренувальний збір напередодні перших великих стартів осені – етапу Прем’єр Ліги в Токіо (6-8.09) та етапу Серії А в Сантьяго (20-22.09).

Також наказом Міністерства звання ʺМайстер спорту міжнародного класуʺ присвоєно Галині Мельник та Діані Шостак – чемпіонкам Європи 2019 року в командному куміте, та Ігорю Угнічу, призеру чемпіонатів Європи.  

Наші вітання спортсменам та їх тренерам, які привели їх до спортивних висот – Антонові Нікуліну,Олександрові Тонкошкуру, Денисові Морозову, Олександрові Пікуліну, Андрієві Лазаренку, Миколі Сіраковському.

Вся спільнота карате України щиро бажає нашим спортивним героям нових успіхів на славу українського спорту та в ім’я українського карате.    

About Author

Previous
Next

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*