Skip to Content

ШАХРАЙ РОСТИСЛАВ КІСІЛЬ: ЯК ДУБНЕВИЧИ ЗМУСИЛИ ЗАПЛАТИТИ $1 МІЛЬЙОН ЛЬВІВСЬКОГО БАНДИТА З КАНАДСЬКИМ ПАСПОРТОМ

ШАХРАЙ РОСТИСЛАВ КІСІЛЬ: ЯК ДУБНЕВИЧИ ЗМУСИЛИ ЗАПЛАТИТИ $1 МІЛЬЙОН ЛЬВІВСЬКОГО БАНДИТА З КАНАДСЬКИМ ПАСПОРТОМ

Be First!
by 16 Червня, 2018 Події

 

Ростислав Кісіль

«Горбатого могила виправить», але це сказано не про Ростислава Кисіля. Виправити його вже ніщо не зможе. Марно думати, що роки, проведені в цивілізованому світі, як то компенсували кримінальні звички бізнесмена, закладені в нього бурхливою молодістю. Більш того, змужнілий Кісіль часто поводиться, як справжній «бєспрєдєльщик», пише Головком.інфо.

Емігранти Кісіль і Чайковський

Що таке «свавілля» він повинен добре пам’ятати. В молоді роки Кісіль полягав у львівській ОЗУ Ореста Завінського по кличці Завіня. Тепер незрозуміло, хто був великим «свавільний» Завіня або його конкуренти, але в 1994 році пахана прикінчили, виклавши всім «торпедам» з його бригади наочний урок «гри без правил». Виховний ефект виявився вражаючим. Ростислав Кісіль спішно покинув Львів, перебравшись в Канаду. Ця країна була обрана їм не випадково. Там мешкали його далекі родичі, і він як то ще в радянський час намагався організувати з ними торговий бізнес.

Можливо, у своїх подорожах по далекому зарубіжжю він зустрічав іншого вихідця з Галичини Остапа Чайковського, або міг познайомитися з ним відразу, коли повернувся назад в Західну Україну разом зі своїми комерційними проектами «Росан» та Meest Express. Долі двох українців опинилися в чомусь схожими. Вони обидва брали участь у життя кримінальних угруповань, подорожували по світу.

Остап Чайковський в кримінальному середовищі мав набагато більшу вагу. Двічі за своє життя він відправлявся за колючий дріт, віддавши в’язницях близько 10 років життя. Судячи з усього, Чайковський був дуже рішучою людиною. Перший раз за грати він потрапив сміливо «кинувши» кавказців, які купили у нього велику партію одягу з джинсової тканини. Отримавши авансом гроші, він відправив їм вантажівка,… навантажений цеглою. Наступне його знайомство з «зоною» відбулося після смертельного наїзду на дитину. За кермом сидів зовсім не Чайковський, але дотримуючись поняттями, він узяв провину на себе і відправився знову виправлятися. У минулому часі про Чайковського пишеться, тому що в кінці травня 2009 року він загинув у ДТП. Обставини загибелі були досить дивними, але міліція не стала докладно розбиратися з тим, що трапилося. За оперативною інформацією підприємець Чайковський, який мешкав у Дрогобичі, був «смотрящим» за містом від кримінального співтовариства.

Читайте також: Пов’язана з Ляшком компанія отримає ще 600 мільйонів за пожежні машини

Вернигора

Впевненість у тому, що справу з його смертю не чисто, додала загибель на наступний день в різних місцях України його двох найближчих ділових партнерів, з якими він задумав прикупити кілька земельних ділянок в околицях села Модричі Дрогобицького району та санаторій «Вернигора», що знаходиться в самому населеному пункті. Обидва колеги Чайковського також були пов’язані з кримінальним світом. Один з них покінчив з собою, використавши вогнепальну зброю, а також забрав життя іншої смертельне ДТП.

Як бізнесмен Остап Чайківський не досяг таких висот, як Ростислав Кісіль. Однак, йому довелося набагато більше подорожувати по світу. Він проживав в Австралії та Канаді, мав широкі зв’язки в місцевій українській діаспорі. У Дрогобичі його вважали дуже впливовою людиною. Не виходячи на перші ролі, він міг посадити в кабінет голови міської адміністрації свого ставленика. Крохобором він також не був. Чайковський засідав у закритому «Ротарі клубі» і широко займався благодійністю. Щоправда, на свій лад. Зокрема, він оплатив встановлення пам’ятника одному з своїх родичів-члену ОУН, загинув в бою з солдатами НКВС. Був у нього всередині все ж якийсь, але стрижень.

Кривдник слабких жінок

УККАН

Ростислав Кісіль такою харизмою похвалитися не може. Після смерті весь бізнес Чайковського в Дрогобичі перейшов в руки його законної дружини Оксани. Вона стала власницею будівельно-виробничої фірми «Сервус», що займаються зведенням каркасних будинків, і фабрикою з виробництва паркетної дошки «Уккан». Оксана цілком могла стати господинею цього заводу ─ Дрогобицького машинобудівного, але незадовго до смерті чоловік позбувся від цього активу. Гроші в Оксани Чайковської були, притому великі. Вона не змогла відмовити в проханні цілком солідного бізнесмена Ростиславу Кисіля, коли він звернувся до неї з проханням дати в борг грошей. Тим більше, що, можливо, покійний чоловік був знайомий з бізнесменом. Грошей Кісіль попросив не багато не мало, а $1 млн. Коли надійшов час їх віддавати, він забув не тільки про поняттях, але і про звичайну людську совість. Кісіль заздалегідь вирішив «кинути» бізнесвумен.

Читайте також: Рада Ухвалила Закон Про Валюту: Що Зміниться Для Українців

Чи живий чоловік, напевно з поверненням грошей не було б проблем. Кисіля швидко б поставили «на лічильник», але його розрахунок був на те, що жінка не зважитися вдатися до грубій фізичній силі при вибиванні боргу назад. Так і вийшло. Після того, як Оксана зрозуміла, що грошей їй просто так не видно, вона написала позов до суду. Їй пощастило, що у неї залишилися докази.

Рішення суду

В кінці грудня 2016 року львівський суддя Теслюк відновив справедливість і зобов’язав власника логістичної компанії Meest Express повернути назад 27,75 млн гривень і заплатити 6 тис гривень судових витрат. Здавалося, що інцидент має бути вичерпано, але боротьба за гроші продовжилася, перейшовши в абсолютно іншу площину. Віддавати таку велику суму грошей ніяк не хотілося. Кісіль звик боротися за набагато менший куш.

Черговий об’єкт «Сервуса»

Юристи бізнесмена швидко зготували скаргу в Дисциплінарну палату Вищої ради юстиції, в якій звинуватили суддю Теслюка у допущених ним при розгляді справи грубі порушення процесуального права, упередженому ставленні до одного з учасників процесу і відсутності мотивації прийнятого рішення.

Вища рада правосуддя

Це вже зовсім не по понятіям! Років 20 тому за спробу пошуків правди в суді від нього, як від прокаженого відвернулися б всі колеги по ОЗУ Завини. На що розраховував Кісіль незрозуміло. Оскаржувати судове рішення можна тільки в порядку подачі апеляції. Дисциплінарна палата створена для розгляду абсолютно інших питань і не переглядає законність прийнятих рішень. Заяву було повернуто Кисіля без розгляду. Навряд чи юристи Meest Express не попереджали про результат подібного кроку господаря. Просто це було спробою своєрідною і досить дріб’язкової помсти Кисіля судді.

Нова зміна «смотрящих» з нардепів

Читайте також: ЗМІ: У селі на Київщині Порошенко відкрив сучасний медичний заклад

Роман Ілик

Перипетії розгляду з боргом цікаві іншим ─ сталістю поглядів, процвітаючих в українській провінції. Якщо раніше, як варіант, подібні суперечки могли вирішуватися із залученням кримінальних авторитетів, так званих «смотрящих», то тепер їх місце зайняли народні депутати. Оксана Чайковська, мобілізуючи сили перед судовим процесом, зверталася за допомогою до екс-нардепа, а нині заступнику міністра охорони здоров’я України Романа Ілика ─ уродженця Дрогобича, якого в пору передвиборних баталій часто звинувачували у зв’язках з місцевим криміналом в 90-ті роки. Ілик багаторічний керівник обласної організації партії «Батьківщина» і впливовий на Львівщині чоловік. Кілька дзвінків від нього судді могли тільки підкріпити упевненість бізнесменки в успішному результаті справи.

Брати Ярослав і Богдан Дубневичи

У Києві за подіями на батьківщині пильно стежать два інші народних депутата. Це брати Ярослав і Богдан Дубневичи. Їм нічого не варто поклопотатися за скривджену даму у Вищій раді юстиції. Обидва Дубневичи люди бувалі і в бізнесі і в криміналі. Їх комерційні структури постачали газ для Новояворівської і Новораздельской ТЕЦ. Він закуповувався їм за пільговими цінами і був призначений для споживання населенням, але насправді паливо поставллось для виробництво електроенергії за вільною ціною. Брати завдали сумарний збиток 1,4 млрд гривень. Але це так до слова. Головне ж у тому, що менталітет бізнесменів і політиків мало чим відрізняється від менталітету звичайних бандитів. Господар Meest Express Ростислав Кісіль вдало вписуються в загальну композицію, додаючи від себе неповторні відтінки.

Продовження слідує…
Читати також: ЛЬВІВСЬКИЙ БАНДИТ З КАНАДСЬКИМ ПАСПОРТОМ РОСТИСЛАВ КІСІЛЬ: КОНТРАБАНДИСТ, ШАХРАЙ І РАБОВЛАСНИК ПЛЮЮЩИЙ НА ЗАКОНИ

About Author

Previous
Next

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*