Skip to Content

Діти мають право на дитинство – Урядовий Кур’єр

Діти мають право на дитинство – Урядовий Кур’єр

Be First!

Ця ідея стала ключовою й під час святкової зустрічі в національній спеціалізованій дитячій лікарні «Охматдит, що відбулася за сприяння командувача Об’єднаних Сил ЗС України генерал-лейтенанта Сергія Наєва. Юні пацієнти, забувши про недуги, від душі сміялися та раділи, бо отримали чудові подарунки від військових та благодійників.

На запрошення Командувача, для маленьких українців в актовому залі відбулася казкова вистава. Режисер-постановник Чернігівського театру ляльок імені О.Довженка Антон Черемок та актори Ігор і Ольга Маджуги, Ольга Ільо, Сергій Насінок представили юним глядачам казку «Бешкетники Святого Миколая».

Як наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв, небайдужі дорослі, яких згуртував «Охматдит» спільною турботою про маленьких пацієнтів, роблять усе, щоб діти якомога скоріше забули про жахи війни. І серед тих, хто дбає про юне покоління, особливе місце посідають українські військові.

– Ми робимо все, щоб повернути дітям радість і повноту життя, аби вони якомога скоріше забули про негативні моменти війни і повернулися до мирного життя, – зазначив начальник центру морально-психологічного забезпечення Командування Об’єднаних Сил ЗС України полковник Євгеній Коваленко. – Адже психологія дитини є дуже вразливою і для подолання наслідків воєнних травм – як фізичних, так і моральних – потрібна дуже клопітка робота, й насамперед увага до маленьких громадян. Діти мають відчувати, що вони не самі, що про їхнє майбутнє дбають держава і суспільство.

Письменник, офіцер Командування Об’єднаних Сил ЗС України майор Борис Кутовий впродовж років організував чимало творчих зустрічей із дітьми з районів, де тривають бойові дії.

– На сьогодні це не єдиний культурний захід, проведений у межах цивільно-військового співробітництва нашим Командуванням. За сприяння командувача генерал-лейтенанта Сергія Наєва така робота проводиться з 2018 року. Протягом цього періоду в районах ведення бойових дій організовано та проведено понад 60 виступів найкращих українських артистів та театральних колективів, на яких побували більше 17 тисяч дітей та глядачів дорослого віку, – повідомив офіцер.

Разом переможемо!

Відділ зв’язків з громадськістю Командування об’єднаних сил ЗС України

About Author

Previous
Next

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*