Skip to Content

Усик переміг Брієдіса і став чемпіоном світу WBO та WBC

Усик переміг Брієдіса і став чемпіоном світу WBO та WBC

Be First!

Українець Олександр Усик та латвієць Майріс Брієдіс зустрілися у об’єднавчому поєдинку за титули чемпіона світу за версіями WBO та WBC.

27 січня у Ризі Усик та Брієдіс зустрілися у першому, за останні 9 років, об’єднавчому поєдинку у важкій вазі (до 91 кг).

У півфінальному бою Всесвітньої боксерської суперсерії українець захищав титул чемпіона світу за версією WBO (Всесвітньої боксерської організації), латвієць відстоював пояс WBC (Всесвітньої боксерської ради).

Боксери розпочали поєдинок обережно та певний час приглядалися один до одного. Проте, стартовий  раунд пройшов за переваги Брієдіса. Наступна трихвилинка також минула за домінування латвійця. Брієдіс пресингував та примушував Усика притискатися до канатів.

У 4 раунді Брієдіс завдав супернику ще кілька ніщівних ударів, але й Усик почав відповідати назустріч. У 5 раунді вперед пішов українець та примусив суперника піти у захист.

У 6 раунді українець опинився на підлозі, але рефері нокдауну не зафіксував, тому що Усик зачепився за ногу суперника. Після цього українець перехопив ініціативу.

9 раунд залишився за Брієдісом, який кілька разів влучив у голову супернику. У 10 трихвилинці вперед пішов Усик. Вона завершилися взаємним розміном ударами.

У вирішальному раунді знову точилася рівна боротьба. Усик провів вдалу атаку, але заключна хвилина поєдинку була за латвійцем.

За рішенням суддів переміг Усик.

About Author

Previous
Next

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*