Skip to Content

За незаконний в’їзд в Україну порушників саджатимуть до в’язниці: Рада схвалила закон

За незаконний в’їзд в Україну порушників саджатимуть до в’язниці: Рада схвалила закон

Be First!

У четвер, 18 жовтня, Верховна Рада остаточно ввела кримінальну відповідальність за незаконний в’їзд в Україну. Свої голоси за це рішення віддали 243 народні депутати.

Про це повідомляє “РБК-Україна“.

Зазначимо, що депутати підтримала у другому читанні законопроект №7017 “Про внесення зміни до Кримінального кодексу України щодо відповідальності за незаконне перетинання державного кордону”.

Читайте також: Україна може ввести біометричні візи для громадян Росії

Так, новим законом вводиться кримінальна відповідальність за перетин держкордону України з метою заподіяння шкоди інтересам держави. Окрім того, перед законом відповідатиме і людина яка перетнула кордон України, попри те, що їй заборонено в’їзд на територію держави.

Це ж стосується і представників підрозділів збройних сил або інших силових відомств держави-агресора (Росії). Так, кримінальна відповідальність для них настає, якщо силовики проникнуть в Україну в будь-який спосіб поза пунктами пропуску через кордон або в пунктах пропуску без відповідних документів, або з документами, що містять недостовірні дані. За порушення закону каратимуть ув’язненням на строк до 3 років.

Зазначимо, що за повторне порушення закону або скоєння цього групою осіб таким порушникам загрожуватиме ув’язнення на строк від 3 до 5 років. А незаконне проникнення на територію України і застосуванням зброї каратиметься ув’язненням на строк від 5 до 8 років.

About Author

Previous
Next

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*