Skip to Content

УКРАЇНЦІ НАЗВАЛИ ГОЛОВНОГО ПОЛІТИКА І НАЙВАЖЛИВІШІ ПОДІЇ РОКУ

УКРАЇНЦІ НАЗВАЛИ ГОЛОВНОГО ПОЛІТИКА І НАЙВАЖЛИВІШІ ПОДІЇ РОКУ

Be First!
by 23 Грудня, 2019 Політика

Зеленський неабияк випередив інших політиків.

Українці вважають політиком року

Зеленський, Разумков і Гончарук: опитування показало, кому із політиків найбільше довіряють українці
президента країни Володимира Зеленського, а подією року стали звільнення політичних в’язнів та українських моряків, яких незаконно затримала та утримувала Росія, а також президентські вибори.

Про це свідчать результати опитування соціологічної групи “Рейтинг”.

“Більшість опитаних (47%) вважають Володимира Зеленського політиком 2019 року в Україні. Про Юрія Бойка, Дмитра Разумкова та Юлію Тимошенко так стверджували по 8-10% опитаних, Петра Порошенка, Віктора Медведчука, Святослава Вакарчука та Володимира Гройсмана – по 5-7%”, – йдеться на сайті соцгрупи.

Як зазначається, Зеленський як політик року отримав підтримку серед усіх вікових та регіональних груп розподілу, Бойка, Медведчука, Рабіновича частіше обирали мешканці Півдня та Сходу. Тимошенко – Центру та Заходу, Порошенка – Заходу.

Водночас найвизначнішими подіями року українці вважають звільнення українських військовополонених моряків та інших політичних в’язнів (48%), а також вибори президента України (44%).

“Кожен п’ятий вважає подією року відновлення переговорів щодо ситуації на Донбасі у “нормандському форматі” (Україна, Росія, Німеччина, Франція). 15% – вибори до Верховної Ради, 13% – вихід збірної України з футболу до фінальної частини Чемпіонату Європи з футболу 2020 року. Кожен десятий – зміцнення курсу гривні”, – додали соціологи.

Опитування проводилося 13-17 грудня 2019 року серед населення України від 18 років і старше. Вибірка репрезентативна за віком, статтю, регіонами і типом поселення. Вибіркова сукупність: 2500 респондентів. Особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2,0%. 

Нагадаємо, раніше українці розповіли, що вважають Зеленського більш ефективним президентом за Порошенка. З відповідним твердженням згодні 53% українців.

Окрім цього, у грудні 

У грудні рейтинг Зеленського знову почав зростати – опитування
рейтинг Зеленського знову почав зростати.  Діяльністю президента задоволені 62% українців.

About Author

Previous
Next

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*